Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, Nektek hány szemhéjfes...

Lányok, Nektek hány szemhéjfesték palettátok van? Van, amit teljesen elhasználtatok, minden egyes kis egységét/részletét, teljesen kiürítve,hogy csak a doboza maradjon?

Figyelt kérdés
Nagy sminkfelhasználó vagyok, minden nap sminkelek, összesen kb. mindent összevetve 10 szemhéjfesték palettám van( nagyrésze minipaletta), de így is szeretném szinte mind elhasználni,hogy ne legyen pazarlás. Szerintetek meddig jók ezek?
2021. dec. 17. 22:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazad van 13.40-es, teljesen! Köszönjük a válaszod, elgondolkodtató, és hát szomorú is...


Nem is feltétlenül a környezetszennyezés/pazarlás miatt érzem/érezzük szerintem pazarlónak is,csak ez a kihasználatlanság is egy idegesítő faktor, olyan, mintha az ember feleslegesen költene sokat, vagy nem becsülné őket eléggé.

2021. dec. 18. 14:17
 12/13 Metionin ***** válasza:
100%
10 db jelenleg, amiben van még festék. Ebből 4 erősen kopott, alig van a panek alján, 2 szinte teljesen új, a többi a 2 közötti állapot. Minden nap használom én is. Amúgy el szokott fogyni, van vagy 8 üres tartóka, amik jelenleg fülbevaló meg ilyen apró dolgok tárolására szolgálnak.
2021. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam még palettát amiben kivétel nélkül minden szín tetszett és/vagy minden szín volt benne amire vágytam. Szóval vettem ilyen Artdeco mágneses paletta dobozt amibe egyesével lehet venni a színeket így csak olyanok vannak benne amiket szeretek és nem kell egy egész palettát vennem ha kifogy valami mert az "alap" szemhéj szín például nálam sokkal gyorsabban fogy mint mondjuk egy sötétebb, alkalmakra használt árnyalat.
2021. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!