Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Barna szempillaspirált...

SOS! Barna szempillaspirált keresek! Milyen fajták vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sürgősen kene barna szempillaspiral csk egy gond van hogy semmit se tudok erről mert én feketét használok!(nem nekem kene) valami jó markát ami megtalálható a dm ben vagy a rossmanban? Koszonom a segitseget

2022. jan. 2. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Catrice ami olcsó és Dm kategória, NYX, Pupa, Artdeco, Isadora

Douglasban minden márkának van még a saját Douglas márkának is van


Ebbe kb a pénz szab határt

2022. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én próbáltam már Rimmel-eset ( wonder’luxe volume) és Max factor-t (false lash effect) is de valahogy egyiknek sem voltam kibékülve a spirálfejével. Túl bumszlik és sok felesleges terméket vesznek fel, ami utána csak felkenődik a szemhéjamra. Viszont nemrég megtaláltam a számomra befutó, tényleg barna (nem “barna-fekete”) spirált- vékony, szilikon fej, és még zsír új állapotában sem vesz fel felesleges terméket, valamint drogériás 1000-2000 forint(!!)- Vivienne Sabó (cabaret première). 9 ml de nekem (lehet a karantén időszak miatt is) sokáig bírja. Tuti újravevős cucc, sőt annyira tetszik ,hogy lehet beszerzek mellé egy feketét is a márkából!
2022. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!