Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tehetnek, hogy a pattanasa...

Mit tehetnek, hogy a pattanasaimrol ne jojjon le az alapozo?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, mennyire sajatsagos a problema amellyel hozzatok fordulok, de remelem valaki tudja ra a millios valaszt. : )

Hasznalok primert, arra viszem fel az alapozot, de fuggetlenul a reteg vastagsagatol egy ido utan atfenylenek a pattanasok es teljesen eltunik roluk a termek. Mit csinalhatok rosszul? Az EE double wear-jet hasznalom, aminek elvileg lerobbanthatatlannak kellene lennie, de sajnos ugy latszik az en esetemben nem az.

Lenne meg egy, a temahoz kapcsolodo kerdesem:

A korrektort az alapozo ala vagy fole kell folvinni?



2022. jan. 4. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben érdemes inkább arcápoló rutint és helyes táplálkozást tartani, hogy mérséklődjenek a pattanások - sajnos a pattis bőr lealapozva is pattis marad.


Ha mindenképp el akarod fedni, érdemes nyugtató hatású korrektort használni, a zöldes színűeket szokták pirosodás ellen használni, ezeknél utána következik az alapozás.

2022. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is a zöld korrektorra gondoltam, arra alapozó, és az alapozóra jön a korrektor.
2022. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!: )


Van arcapolasi rutinom es szerencsere nem jellemzoek a pattanasok, viszont nehanapjan elojon egy-ketto, oket pedig olyankor jo lenne elfedni. : )


Akkor a korrektort a primer utan es az alapozo elott viszem fel ezek szerint, ugye?

2022. jan. 4. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

A színes korrekort mindenképpen. Az alapozód színéhez illeszkedő korrektort lehet alá is, fölé is. De javaslom, hogy ha mindkettőt használsz, akkor a zöldet alapozó alá, a hagyományosat pedig fölé (ha mindenképpen kell kettő.

Egyébként a DW alapozót használat előtt tanácsos felrázni, sokkal jobb lesz tőle. Egyébként milyen primert használsz?

2022. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!