Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm a nulláról, hogy...

Műköröm a nulláról, hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Csak magamnak szeretném csinálni, mert a körmösömmel lehetetlen időpontot egyeztetni, a többi pedig túl drágán dolgozik. Hosszú távon úgy érzem megérné, először arra gondoltam veszek egy kormos szettet valahonnan, és youtube videók alapján elkezdem, aztán majd alakul... Valakinek valami tipp/tanacs?

2022. jan. 19. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor két éve bejött ez a covid mizéria, lezártak mindent és mindenkit, akkor rendeltem magamnak kezdő szettet, gondolván, magamnak itthon megcsinálom, elég jó a kézügyességem, kb tizenöt éve járok rendszeresen műkörmöshöz. Látom a folyamatot. Aha persze. Párszor próbálkoztam, de feladtam. Főleg a bal kezemmel nem tudtam rendesen csinálni a jobbat. Az előző köröm lereszelése is nagyon nehéz volt, majdnem egy óráig tartott, már ott voltam, hogy inkább lerágom az egészet. Én nem ajánlom az otthoni próbálkozást.
2022. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, mint az 1. De lehet kapni ilyen előre gyártott, köröm alakú zselé tipeket, vagy nem tudom, hogy hívják, elvileg azt rá lehet egy az egybe köttetni a körmödre zselével és nem kell pepecselni azzal, hogy magadnak megépíted az egészet. Azt még ki akarom próbálni, nem tűnik nehéznek.
2022. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Akrilzsele!!! En is magamnak csinalom anyagi okokbol.


Ledlampa

Zsirtalanito es gombaolo spray

Bounder

Akrilzsele (atlatszatlan natur legyen!! Ez a testszinu!!)

Reszelo

Ujrafelhasznalhato tipp


Csak ezek kellenek.


Hajra! Nagyon egyszeru! Instan van egy orosz no,aki mutatja,h csinald!

2022. jan. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
3. Mi a neve?
2022. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő vagy, akkor a polygélt ajánlom és a dual forms technikát. Kevés reszelést igényel és jó lesz a c ív is, mert nem te alakítod ki, hanem a forma.

Ez lenne az: [link]

Ez pedig egy kis hack! Így szép lesz az alsó oldal is: [link]


A saját körmödre figyelj, nehogy túl reszeld! Az a lényeg hogy a felület matt legyen és ne legyen lenőtt bőr. MINDIG FERTŐTLENÍTSD! Itt egy videó az előkészítésről: [link]


Ami érintkezik a körmöddel, az legyen jó minőségű. Ajánlom a brillbird-öt, mert nagyon jó a tapadása. A kövek, színes zselék, géllakkok lehetnek olcsóbbak, pl én Kínából rendeltem Born Pretty márkát. Lámpát sem kell márkásat és drágát venni. Amire te fogod használni, arra tökéletes egy olcsóbb is, kb 3000-6000 között már jókat lehet találni. Nem kell neked a 30 ezres crystal nailses! :) Arra figyelj, hogy az anyag, amit használni fogsz, miben köt meg! Egyre több van ami ledben (is) megköt, de nem árt azért utána nézni. Ha lehet, legyen rajta időzítő, akár több is, így csak egy gombnyomás lesz és csak addig fog világítani a lámpa. Pl ez teljesen jó lenne: [link]


Ez pedig egy jó tanács: kezdésnek egyszínűek legyenek a körmeid. A francia -bármennyire is egyszerűnek tűnik- eléggé nehéz szépen megcsinálni, főleg kezdőként ügyetlenebb kézzel. Ha már van gyakorlatod, akkor próbálkozhatsz vele.


Remélem tudtam segíteni!

2022. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!