Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnám megrajzolni a...

Mivel tudnám megrajzolni a szemöldököm, hogy természetes hatást érjek el?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés szemöldököm van, mert tini koromban túl szedtem. Tervezem a szemöldök tetoválást, de jelenleg még nincs rá keretem. Emiatt keresek egy alternatívát amivel szépen megtudnám rajzolni és a bőrön is szépen el lehetne dolgozni, mivel mint mondtam nagyon kevés a szőr száll ott. Már rengeteg mindent kipróbáltam, de mindennel olyan csúnya, természet ellenes hatást értem el.
2022. márc. 20. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Hát mert mindenképpen mű hatása lesz. Porral szoktam, meg vannak ezek a szálas hatást keltő ceruzák, de ugye látszik, hogy nem az igazi.
2022. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maybelline Brow Satinjat használom, senki meg nem mondja, hogy ki van húzva. Ha nem esel vele túlzásba, tökéletes. Egyik oldala géles ceruza, másik púder, nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.
2022. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!