Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence Lash Princess szempill...

Essence Lash Princess szempilla spiràl kollekciòjàbòl melyik a legjobb? Mik a tapasztalaitok velük? dùs, hosszu fekete szempillàim vannak, viszont egyenesek, ezėrt ívelö hatàsra vàgyom hogy tartòs legyen ne 20 perc utàn kidobja.

Figyelt kérdés

#Essencespiràlok
2022. ápr. 2. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Eddig maybeline sky high, falsies lift lash spiràlokat hasznàlom, amikel megvagyok elėgedve, sokàig ívelt marad vele a pillàm.

De szeretnėk màst is ki pròbàlni, sok jòt halottam ròluk,ės àrban is kedvezöbb.

2022. ápr. 2. 20:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is dús, hosszú pilláim vannak, viszont én nem szeretem az essence lash princess kollekciót. Tudom, hogy sok embernek beválttak, nekem viszont sajnos nem, viszont ezek igen:

Maybelline the colossal 01black

Catrice glam&doll volume 010

Mayani curling szempillaspirálja

2022. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt olyan érdekes most olvasni, annyira felkapta pár ember a lash princess szériát (: én még tini koromban használtam, már akkor úgy voltam vele, hogy a legjobb spirál ár-érték arányban, de megszólták csomóan.. Most meg mindenki venné :D vicces.

Amúgy én a fake lash effect-et használtam, de van már ennél egy jóval jobb - visszatekintve nekem az essence potyogott és túl sokat vitt fel - próbáld ki a Lovely - Pump up spirálját. Ezt úgy mondom, hogy én rengeteg spirált használtam már, elég drága kategóriákat is, de ez árához mérten veri az összeset. Nem ragad össze, nem hullik és hatalmas pilláim lesznek tőle. Szépen göndörít is kicsit. Adj neki egy próbát engem baromira meglepett.

2022. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!