Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercingesnél mennyire néznek...

Piercingesnél mennyire néznek rám furán ha köldök piercinget akarok csináltatni fiúként?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted? Mert fiún furcsa. Ne csodálkozz, ha homárnak fognak nézni, és nem csak a piercingesnél.
2022. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fizetsz, és kész.

Egyébként ez egy szabad ország, mindenki úgy néz, ahogy tud.

2022. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Semennyire, van férfiaknak is.
2022. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A piercinges szerintem örül, hogy végre valami változatosság.


Hidd el, ha aznap előbb fogott valami random farkat mint a reggeli kávéját, a te köldököd igazán a határba se lesz.


Ha van hozzá anatómiád, persze hogy megcsinálják.

Ha az anatómia nem megfelelő (pl nincs elég bőr amit lehetne szúrni), akkor esetleg tud ajánlani más megoldást.

2022. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ítélkeznek, izgalmasabb mint az aznapi 4896748. septum egy 16 éves kiscsajon, de akár rá is kérdezhetsz hogy szoktak-e a srácok szuratni, lehet nem te vagy az első pasi aki ilyenért jött.
2022. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leszarják, nyugodtan csináltasd meg, ha neked tetszik
2022. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!