Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Reggelente sokszor csak...

Reggelente sokszor csak vízzel mosok arcot, este használok arclemosót stb. Viszont néha sminkelek reggel, ekkor elég lehet a sima vizes arcmosás smink előtt, vagy muszáj a reggeli teljes rutin?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Én is csak vízzel mosok arcot reggel, nekem elég.
2022. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha sminkelni is szeretnénk reggel?
2022. máj. 17. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból elég a bőrödnek a sima vizes arcmosás, akkor nem kell a sminkelés miatt lemosót is használnod.
2022. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Smink előtt valami gyengéd lemosóval tuti lemosnám, csak hogy biztosan tiszta felületet sminkeljek.
2022. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Krém is kell?
2022. máj. 18. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed. Szerintem kellene valami, hogy ne a csupasz arcra menjen az alapozó. De SPF mindenképp kell.
2022. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember sminkel mėgjobban oda kell figyelnie az arcàpolàsra.

"Imàdom" mikor a sminkelni akarò kivàncsi kiskamaszodò tini lànyokat 12-13 ėves koruakra gondolok azzal riogatjàk nėzd a böröd 30 ėvesen.

eleve a kollagėn termelės 25 ėves korban csökken.

Gyengėd lemosòt mindenkėpp beveztnėk nekem remekül funcionàl a dm ben kaphatò Geek& georgeus Jelly joker lemoso, illetve este ha lemosom a sminkemet ėn is garnier micellàs vize. Dupla tisztitàs hogy alapos legyek eloszor vizes arcra mici viz majd jelly joker, reggel elėg csak jelly joker :).

utàna ha akarsz hidratàlhatsz ės fėnyvėdö reggelente!!! Nem a sminktöl leszel ràncos hanem a helytelen arcàpolàs hiànyàtòl, nyilvàn genetika is de az UVB/ UVA a legkàrosabb!! Purito daily suncreem 50-es hibrid fėnyvėdöje nekem egy àlom! Hála istennek dm be is bejött csak hamar elkapkodják, nyáron plàne fėnyvėdözz! De ha fontoss a böröd az ėv mindenapjàn :).

2022. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!