Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedves műszempillaépítők....

Kedves műszempillaépítők. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mi a különbség a 2,3,4,5,6 D előre megvásárolt pillák és a kézzel készített (Pick upos illetve szálastechnika) között???

Figyelt kérdés
Ma fejeztem be az online oktatást és az oktatóm meg sem említette az előre megvehető D-s pillákat. Ti milyeneket használtok?

2022. máj. 28. 20:54
 1/2 anonim válasza:

A 1D az egy sajáthoz egy ragasztott pilla, a 2D egy sajáthoz 2 ragasztott. Stb stb. Az előre megvásároltnál gondolom a pre madere gondolsz. Ott nem kell fanolni, szebb lesz az illesztésed, sokkal kevesebb idővel jár ez az egész. Biztos, hogy a műszálak egyenlő távolságra lesznek egymástól.

Én rendeltem egy pre made pilla tálcát most fogom tesztelni. Én 1Ds tanfolyamot végeztem még csak el, de elkezdek gyakorolni a 2D előre illesztett pillákkal is.

2022. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem kell fanolni, konyebb epiteni. Kezdokent igy hamarabb epited, bar dragabb lesz az alapanyag.

Ha gyakorlott vagy, nem lesz kevesbe szep a fanolatlannal sem :)

En 4 eve nem hasznalok elokeszitett pillat:

[link]

2022. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!