Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hideg tél tipusú vagyok...

Hideg tél tipusú vagyok milyen alapozó illik hozzám???

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Hozzád?? Semmilyen!
2022. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Világos. Mivel világos bőrű vagy.
2022. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami megegyezik a bőröd színével
2022. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Magadat diagnosztizáltad?
2022. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Loreal true match alapozókból van hideg típushoz való is. 1C, 2C vagy 3C, attól függ mennyire világos a bőröd.
2022. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon vilagos, durvan rozsaszin altonusu borom van, hamvas szokesbarna hozza a termeszetes hajszinem. A napon nem nagyon barnulok. Mostanaban a MaxFactor lasting performance-bol keverem a 100 fair es 101 ivory arnyalatot, telhez kepest kicsit megfogott a nap.. Ezek neutralis tonusu alapozok. Maybelline Dream Urban cover 095 fair porcelaine volt a teli szinem, ezt nem kellett kevergetnem semmivel. A Loreal True match-tol sajna kiuteseim lettek anno, ezert nalam az kilove. Catrice ugyanugy.. Regen amugy az Astor vilagos arnyalatai voltak meg rozsaszin altonusuak, csak az Astor kivonult. A Rimmelnek a kek es piros kupakos alapozoi voltak meg eleg vilagosak. A lasting finishbol van a 010 rose ivory es a 050 fair porcelain ami nekem jo, a kek kupakosbol -match perfection- a classic ivory 101 a legvilagosabb, de nekem az sotet volt. Barnasra oxidalodott egy ido utan. Azt is kevergetnem kellett hogy elfogyjon. Amugy mas markabol is biztos vannak jo vilagos alapozok, de eleg keves az olyan ami neutralis vagy rozsaszines altonusu.

Korrektorbol maybelline anti age - fair vagy brightener arnyalatok, loreal infaillable - 325 bisque ami nalam mukodik hideg bortipuson. De pl. A 324 oatmeal ugyanolyan vilagos, ellenben nem roszaszin altonusu, igy eleg hulyen nez ki rajtam. :S

2022. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!