Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy lány 11 éves korától sminkeli magát? (lent)

Figyelt kérdés

11 éves kora óta sminkeli magát a bnőm de nagyon komolyan , alapozó , korrektor , szemhéjpúder , szájfény , szemceruza , spirál stb...

olyan vastagon feketével.:\\:O

meg vasalja a haját minden nap vagy ötször., még suliba is , tesi után. ez normális? :O


2010. szept. 19. 09:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%

Persze ha arra játszik hogy 20 évesen tiszta ránc legyen, és úgy nézzen ki mint egy 60 éves.

a Hajvasalás meg jó, ha azt akarja hogy kihúljon haja...ügyes, gratulálok neki

2010. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hat persze,hogy nem normalis dolog,de a mai vilagban kezd azza valni.tegnap lattam egy not egy nemet musorban ... tipikus cicababa volt ... fekete szoke festett haj+szoli+1 kg smink ...,de ugy nezett ki,mint egy kriptaszokeveny ... kivancsi voltam,hogy hany eves lehet ... en 60-ra tippeltem volna,de utolag kiderult,hogy csak 49 ... nos az en anyukam 51-et toltott es sokaig elegge nagy stressznek volt kiteve [azt mondjak az ilyesmi is meglatszik az ember arcan],de vagy minimum 10 evvel fiatalabbnak tunt nala ... szoval,ha rancos bort akar meg kielt fejet akkor hajra ... es az sem az utolso,hogy konnyen elhullhat a haja stb. ;)
2010. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
szerintem egy 11 éves lány még kislány, és ne sminkelje magát. úgy szép ahogy van. én 23 éves vagyok, és bár nem vagyok túl öreg, azt kell mondanom, hogy én is nagyon messze kerültem a mostani fiatalság megértésétől... teljesen mások vagytok 11 évesen, mint mi, és ez nekem nem tetszik. tisztelet a kivételnek. én 11 évesen nem foglalkoztam a sminkkel, sem azzal, hogy tökéletes legyen a hajam, én akkor még az iskolával foglalkoztam, és azzal, hogy játszottam a barátnőmmel. hát más világ van ma már. nekünk általános iskolában nem is engedték meg a sminket. 14 évesen kezdtem alapozót használni, de akkor is csak azért, mert nagyon pattanásos lett a bőröm, amit természetesen nem takart el az alapozó, de akkoris jobban éreztem magam, hogy van a pattanásokon valami, ami "elfedi" őket. a bartánődnek meg annyit üzenek, ha nem akar 25 évesen ráncos és ronda bőrt az arcán, akkor hagyjon ezzel fel, és ráér majd gimiben sminkelgetni. nagyon öregít a bőrén ez. és később bánni fogja. a napi 5xi vasalásról meg annyit, hogy majd meglátja, egy év alatt hogy fog törni a haja...
2010. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jah 9.29-es vagyok ... persze meg azt akartam irni,hogy anyukam abszolut nem sminkelte magat ... csak nagyon nagyon kiveteles alkalmakkor :D.
2010. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem egy 11 éves lánynak minek a smink. Hugocskám 10 éves de olyan kis baba bőre van és abszolút nem is érdekli az ilyesmi a haját reggelente befonom vagy felkötöm neki és ennyi. pedig nekem vannak itthon ilyen dolgaim de egyszer se kért még. A suli a rajz a néptánc és a lovaglás érdekli és szerintem ez a normális hisz még annyira kislány.
2010. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 éves koromtól voltak/vannak pattanásaim, és akkor még nem sminkeltem (13-14 évesen kezdtem egy kis alapozóval, meg korrektorral)..hát..visszanézve a képeket eléggé bánom, hogy nem sminkeltem, alaposan rám fért volna..akkoriban önértékelési zavarom is volt, amit a fotókat elnézve egyáltalán nem csodálok. : D

Szóval az én válaszom: Szerintem 11 évesen nyugodtan sminkelhet az ember lánya, de azért ne olyan vastagon..egy kis korrektor, szájfény meg szempillaspirál belefér a mindennapokra, bulikba esetleg egy kicsit több is lehet..de azért óvatosan.

A hajvasalással nem értek egyet, tönkre fog menni tőle..én kb. kéthavonta egyszer vasalom ki, de akkor is lelkifurdalásom van. : D Ha ennyire fontos neki a külső, akkor mondd meg neki, hogy a hosszú, hullámos haj divatban van, tehát nem kell egyenesítgetnie.

2010. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

A vastagbetűs kérdésre: IGEN

A kirészletezett kérdésre: NEM

Egy lány attól kezdve sminkeli magát,hogy fel bírja emelni a kezét, és addig teszi, amíg fel bírja emelni a kezét. Kivételek természetesen vannak, még mielőtt valaki bőszen beírja, hogy neki 16 éves kora előtt eszébe sem jutott volna.

Szerintem teljesen normális. Természetes igény van a lányokban, hogy szépek legyenek, és azt látják gyerekkoruktól, haogy anyjuk, nővérük, nagynéni, nagymama, és a többi felnőtt nő mind sminkeli magát. Naná, hogy ők is megpróbálják. A "te még kicsi vagy hozzá" frázist megértik, de lelkük mélyén nem hajlandók elfogadni. Szerintem ez teljesen normális. Más kérdés, hogy nem jó, hiszen a szépség nem a sminken múlik (és ezt meg kell érteniük), de az alapján, amit látnak a világból, teljesen normális reakció, hogy gyerekként elkezdenek sminkelni.

Az a mérték, ahogy a barátnőd teszi, viszont tényleg nem normális.

2010. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
9.56os: buliba elmegy több is? 11 évesekről beszélünk! nehogy már buliba járhon!
2010. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sztem nem normális. Amit elmondtál, abból úgy tűnik, hogy pár év múlva teljesen elhasználódott lesz a bőre, megerszkedik, kiszárad, ráncosodik, a haja meg úgy fog töredezni, mint a franc. Ráadásul a smink mint olyan 13-14 év alatt nagyon művin néz ki... akárki akármit mond, azok a lányok még gyerekek/kiskamaszok, és baromi hülyén néz ki rajtuk bármi... sztem én 14 éves korig a lányomnak csak korrektort engednék (ha problémás a bőre) meg egy színezett ajakápolót, azt' slussz. És később sem engedném neki a mindennapi full sminket...
2010. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12:24-esnek: Én 11 éves koromban jártam zsúrokra, szerveztünk a barátokkal szilveszteri bulit, voltak a suliban diszkók, programok, amikre mi is mehettünk..erre gondoltam, nem vad rave-partykra. : DD
2010. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!