Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen ajánlott/ egészség...

Hány évesen ajánlott/ egészséges először műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy nagyon korhoz kötött dolog
2022. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán van erre megfelelő válasz. Én még tini voltam, mikor először lett erősített géllakkom, de leginkább azért, mert rettentően gyenge körmeim voltak. Hiába nem hagytam hosszúra megnőni, állandóan berepedezett, letört. Ez idegesített, emiatt jobban piszkáltam, amitől csak még csúnyább lett. A géllakk szerencsére megoldotta a problémám.

Egy szolid egészen rövid francia nem is feltűnő, inkább ápolt lesz tőle a kezed. A 10 centis, a szivárvány minden színében csillogó műkörmök már más tészta, az szerintem minden korban ízléstelen, de ez csak az én szubjektív véleményem, biztosan lesz olyan, aki nem ért velem egyet.

2022. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak egy rövidebb franciát szeretnék.
2022. júl. 4. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen lett, a húgombak 14, szóval változó.
2022. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
13 évesen lett először. Tesómnak 11, de neki már én csináltam itthon 19 évesen, mert pofátlanul drágák a körmösök.
2022. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen lett a ballagásomra fehér, nem túl hosszú, fekete mintával. Körmösnél több körmöm azóta se lett. Utána 15 éves voltam, amikor karácsonyra kaptam gél lakk szettet és azt használtam, folyamatosan ki volt festve a körmöm. Vettem porcelánt meg acrylt és azzal csináltam műköemöt, de ez olyan 18-19 évesen volt.

Maradtam a gél lakknál, azt szeretem a legjobban :)

2022. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Semennyi. Borzalmas.
2022. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!