Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a köldökpieecingeknél 1.6-os méret a standard, nem pedig 1.2?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet én tudom rosszul, de én úgy tudom mindegyiknél 1.6 a standard, kivéve az orr aminél van 1.2, bár nekem az orromban is 1.6-os ékszer van.
2022. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 segitseg ***** válasza:

(nekem nemsokára lesz) szerintem mert ott nagyon vékony a bőr, másra nem tudok gondolni

1-es: nekem például a bridge piercingem is 1.2-sel szúrták, úgyhogy nem tudom, hogy 1.6 -e a standard mindegyiknél :|

2022. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb piercingnél a 1,6mm a st. szárvastagság. A nyelv, industrial, és a köldök az, ahol lehet 14G és 16G-s ékszerrel is kezdeni. Mivel sokan nem akarják, hogy a lyuk megnyúljon, így inkább 16G-s ékszerrel csináltatják. Orr és fül piercingeknél a 18 és 20G-s ékszerek sem ritkák (1,2mm és 1,0mm), e láttam már 22Gs vastag orrpiercingeket is bőven. (0,8mm)
2022. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!