Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a sminkkel...

Mit gondoltok erről a sminkkelési stílusról, megfelelő temetésre ilyet hordani?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. nov. 21. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Temetésre nem illik sminkelni, vagy ha igen, akkor nagyon enyhén, nem észrevehetöen
2022. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem megfelelő.
2022. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagggggyon nem!! 1-es, veled viszont nem értek egyet. Én sminkelek mindig, temetésre is sminkeltem amikor voltam. Persze nem úgy mint egy randira vagy egy buliba, inkább elegánsabban és komorabban. Ugyanúgy megadja a tiszteletet, mint az is hogy igényesen öltözök. Ahogy pl. szoknya és szoknya vagy magassarkú és magassarkú között is van különbség.
2022. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon diszkréten, alig észrevehetően sminkelni.

Nem illik csillogó ékszereket fitogtatni sem. Semmi hivalkodó nem illő.

2022. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább jelmezbálra való bohóckodás.
2022. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te haltál meg, akkor ok.
2022. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ezt simán bevállalnám egy random hétköznap de temetésre nem való. Oda minél feltűnésmentesebbet illik csinálni, én minden esetben maradtam a spirál, szolid tus és natúr rúzs kombónál, pedig amúgy szeretem a hangsúlyos sminket. Csak az egyszerűen nem oda való.
2022. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
3-as: azt írtam, hogy vagy NE sminkeljen valaki VAGY diszkréten! Nem azt, hogy semmi esetre sem!
2022. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Max speciális esetben, ha mondjuk az elhunyt is ilyen stílust képviselt, és biztosan nem zavarná a hozzátartozókat, akkor talán azt mondom, hogy ok.

De leginkább azt tudom mondani, hogy ne, necces, túl sok, nem hétköznapi, az meg kínos, hogy temetésén megbotránkoztatóan jelenik meg valaki.

2022. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagyon szép look, viszont temetésre nem tudnám elképzelni. viszont ha tetszik ez a szín akkor smokey eyest azt lehetne pl csinálni
2022. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!