Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum tapasztalatok?Mennyire...

Septum tapasztalatok?Mennyire fáj, hogy kell kezelni? Ha szombaton kiszuratom akkor jövő hét utánra fel tudom fordítani?(katolikus suliba járok,tiltja a házirend)

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt mire kiszúrták? Nagyon régóta szeretnék már egyet, de sajnos a suliban el kell majd rejtenem. Ez ugye nem fog neki ártani? Hogyan kezeljem majd illetve mivel? Ha arcot akarok este mosni azt megtehetem?

16/l


2022. dec. 29. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A piercing szalonban elmondják mivel kezeld, de feltételezem a szüleid tudta nélkül szeretnéd és 18 év alatt a beleegyezésük kell. Nekem 16 éves koromban a barátnőm szúrta érzéstelenítés nélkül, nem volt kellemes, de egy kis lelkierővel könnyen kibírható volt. Porc fölött! Porcban biztos jobban fájhat. Könnyezni szinte biztos hogy fogsz, de nem a fájdalomtól, hanem mert megbirizgálja kicsit a könnycsatornát. Maga a szúrás pár másodperc, halk szisszenés és kész is. Sajnos nem emlékszem, hogy mivel kezeltem, mindig minden piercingemre mást ajánlottak. Az ajkamra pl. só oldatot. Komolyabb részekre oxycortot. Barátnőm pl. hidrogén peroxidot használt a septumjára. Betadine is jó kezdetben. Lényeg hogy ha fertőtleníted rendszeresen, nyugodtan be tudod forgatni bármikor. Nem lesz kellemes amíg friss, de bajod nem lesz. Ahogy az arcmosástól sem. Mindig sterilizálni, ennyi. Baci mindenképp jut bele ahogy picit forog szóval ezért fontos. Ja és ne ijedj meg ha a néha vérzik éjjel, sajnos normális, ha hirtelen moccan álmodban. A gyógyulási idő szerintem kb 4-5 hét, de biztosat erről egy piercing szalon oldalán találhatsz, nem szeretnélek félre informálni.
2022. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a szüleim megengedték. Inkább a sulitól félek
2022. dec. 30. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon könnyű dolgod lesz, mert a szalonban minden tudnivalót elmondanak majd. A beforgatás oké, csak mindig legyen nálad zsepi🙂
2022. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Esztlen nagy baromság ez és gusztustalan is ahogy majd rárakódik a fika.
2023. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es! Az ő teste, ha neki tetszik csinálja:) ami a ‘fikát’ illeti, az ékszert tisztítani szokták hogy ezt elkerüljék.
2023. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!