Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen oldaltáskát vehetnék...

Milyen oldaltáskát vehetnék gimibe?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok és szeretnék oldaltáskára váltani, viszont nem találok olyat ami megfelelő lenne. Mind vagy túl kicsi, vagy nem iskolába illő, vagy külföldi oldalon van és nehéz megrendelni. Szóval hol tudnék jó (női/semleges) oldaltáskát venni/rendelni iskolai használatra?

Mire gondolok: Stílusban, formában ezekhez hasonló: [link]

(messenger bags / canvas crossbody bags címszó alatt sok ilyen stílusút lehet még találni)

Canvas/vászon anyagból legyen elsősorban, A4-es füzetek és nála kicsit nagyobb könyvek beleférjenek, nem túlzottan sporttáskának kinéző. Esetleg olyan tote bag is szóba jöhet, amiben van egy-két zseb és fakk.

Ha valaki aki szintén oldaltáskát használ és csak azt meg tudná mondani, hogy az övét honnan szedte, már annak is nagyon örülnék :)



2022. dec. 30. 05:45
 1/5 anonim válasza:
77%
Sheinen van.
2022. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ne válts, mert rontja a gerinced.

Mellesleg amiket linkeltél, azok borzasztóan néznek ki.

2022. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt keresgélj. Beírtam a googléba, hogy hátizsák és oldaltáska egyben, és ezek jöttek ki. Amiket te belinkeltél, azok inkább kirándulás táskák, főleg fiúknak vagy öreg embereknek. Ha úgy érzed, hogy az oldaltáska fárasztó, akkor hátizsákként is tudod használni őket.

[link]

2022. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én aliexpressről vettem ilyet és szerintem nem néznek ki rosszul imádom.:)
2023. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha beírod hogy,,vintage oldaltáska” akkor add ki hasonlókat. #4 voltam
2023. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!