Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az oloyan műszempillák,...

Az oloyan műszempillák, amiket drogériágban árulnak, pl. Müller és Dm, azokat csak egy napig szabad fent hagyni? Mármint nem szabad velük aludni?

Figyelt kérdés

Megyek egy egyhetes kirándulásra, de anyukám nem engedi, hogy műszempillákat rakassak, úgyse hogy lassan 18 vagyok. De ha ott nekiállnék sminkelni, fel kéne keljek órákkal hamarabb, ezért gondoltam, hogy a műszempilla építés jobban megérné. Félreértés ne essék, nem azokat a nagyon hosszú, nagyon dús szempillákat rakatnám, hanem csak valami olyat, ami ki emelné a szemem. 2 kérdésem van... az egyik amit már leírtam fent és a másik, hogy ti egyetértetek vele? Jogosnak tartjátok a döntését?

Válaszokat előre is köszönöm😊



2023. jan. 14. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:

*az olyan műszempillákat


Bocsánat az elírásért

2023. jan. 14. 16:55
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

A drogériás felragasztós nem fog több napig neked fennmaradni.


Elvileg igen, egyszer használatosak, bár ha átöblíted, alkohollal ferőtleníted, és nincsenek szétmenve, akkor nagy szükség esetén azért kétszer is lehet használni.

Egyszer csináltam már ilyet, mert két napra mentünk valahova, de véletlen csak 1 pár pillát pakoltam.

Viszont ezzel óvatosan, csúnya fertőzést lehet kapni ha nem vigyázol.



Az épített megmarad hetekig.

Az épített mellé viszont nem lehet igazán sminket is tenni, mert baromi undorító tud lenni.

2023. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!