Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik azok a plusz értékek ami...

Mik azok a plusz értékek ami miatt az adott sminket (márkát) választjátok? (Pl cruelty free, vegan és ilyesmikre gondolok) Ezek mennyire számítanak nektek? Mennyire vagytok márkahűek vagy mennyire szívesen próbálnátok ki újjat?

Figyelt kérdés
Online vagy üzletben vasároltok szívesebben?

2023. febr. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Online és üzletben is szeretek vásárolni. Alapvetően figyelek arra, hogy állatkísérlet mentes termékeket vegyek, ez fontos számomra, arra viszont nem feltétlenül, hogy vegán is legyen. Jobban preferálom az EU-ban gyártott termékeket, annak pedig kifejezetten örülök, ha valamiből találok hazait, és jó is. Az pedig nem tudom mennyire tekinthető értéknek, hogy egy termék nincs tele felesleges parfümmel és irritáló anyaggal, de én ezt is figyelni szoktam. Ha valami nagyon bevált, akkor nem szívesen kísérletezek új dolgokkal, viszont amíg nem találok egy termékkategóriából ilyet, addig nyitott vagyok a kísérletezgetésre, viszont csak módjával, nem akarok felhalmozni egy csomó terméket, hogy aztán el se tudjam használni időben. Szóval akkor veszek újat, ha az aktuálisból már csak kevés van. (Ezt részben anyagi, részben környezettudatossági okból. Bár nyilván a legtudatosabb az lenne, ha nem is sminkelnék. :D)
2023. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
83%
Ha van lehetőség, akkor szeretem megnézni, tesztelni a terméket személyesen de sokszor van, hogy boltban kinézem és online megrendelem olcsóbban. Annak örülök, ha valami CF illetve ha nincs telenyomva feleslegesen illatanyaggal. A vegánságot annyira nem nézem de amúgy ha belegondolok, a cuccaim nagy része az, mert szeretem az ilyen mindenmentes és gyógynövényes dolgokat, igaz ezek inkább bőrápoló termékek, nem sminkek. Sminkben megvannak a bevált termékeim, de gyakran járok úgy, hogy valamit veszek 6 éven át és egyszer csak kivonják és kereshetek újra megfelelőt.
2023. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cruelty free

Azt nem szoktam figyelnu, hogy vegán-e


Amúgy a fő szempont a minőség, tartósság.

2023. febr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok arra figyelni hogy cf/vegán legyen de sajnos annyira sokszor ráfázok termékekkel hogy még nem sikerült mindent lecserélnem rá. Szemhéjpúderből pl azért veszek mac és artdeco terméket mert egyesével tudom venni a színeket mágneses palettába így nem kell az egészet újra vennem ha kifogyott 1-2 szín, nem veszek feleslegesen színeket mert "ez nem tetszik de ez is a palettában volt) és nem kell egy darabos festékekkel szüttyögnöm ha kell mondjuk 4 szín a sminkemhez.
2023. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én próbálok figyelni arra, hogy cruelty-free legyen. Véleményem szerint maga a smink, az igazából egy luxustermék ha úgy nézzük, mivel nem szükséges a mindennapi élethez. Szóval nekem nem fér bele az, hogy egy "luxustermék" előállítása érdekében állatokat kínozzanak.
2023. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.


Amúgy én általában üzletben szeretek vásárolni, mivel mostanában elég keveset sminkelek, nincs is olyan sok sminkem jelenleg, és na, ha összegyűlne egy rendelésre való online, akkor rendben lenne, viszont így semmi kedvem sincs 1 termék rendelése miatt még szállítási költséget is fizetni.

2023. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom a sminket, szeretek újakat kipróbálni.

Szinte csakis online vásárolok, drogériába ritkán megyek.

Állatkísérlet mentes mindenem. Abból nem engedek.

Igyekszem, hogy minden vegán legyen.

Viszont sok mindent kapok ajándékba, még sokszor a rendelés mellé küldenek ajándék cuccokat, akár egész beauty boxokat.

Azok között előfordulhat, ami nem vegán. Kipróbálom, de nem veszek ilyesmit, akkor sem, ha működik.

Nagy rajongója vagyok a Nabla márkának, és az XO Beauty termékeinek. Ettől a két márkától bármit gondolkodás nélkül teszek a kosárba. Még sosem csalódtam.

2023. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!