Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercing a debreceni...

Septum piercing a debreceni Főnixben?

Figyelt kérdés

Annyi hideget és meleget olvastam Charlieval kapcsolatban, nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e hozzá fordulni septum piercing miatt. Van valakinek bármilyen tapasztalata vele kapcsolatban? Több helyen olvastam, hogyha gond adódna szúrás után, akkor nem túl segítőkész. Ez igaz? Illetve, volt olyan, akinek porcba szúrta a septumot? (Vagy esetleg más piercinget rossz helyre?). Ki mennyire elégedett vele?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2023. márc. 21. 10:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Semmiképp ne porcba szurassad
2023. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném porcba szuratni, attól félek, hogy véletlenül a piercer oda szúrja :)
2023. márc. 21. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Felejtsd el a piercinget, folyamatos plusz törődést igényel, ha valami nem stimmel egészségügyi problémákat okozhat és mindezt tök feleslegesen, mert röhejes és ronda is, és még fizetsz is érte. Pár év múlva meg nem is lesz divat. B@romság.
2023. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ez volt a kérdés.
2023. márc. 23. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak pár éve egyszerre szúrt köldök és intimpiercinget. Az alap köldök nem sikerült, de a csikló fölé szerencsére jó lett 🙂

Gondolom neki is van néha rosszabb napja.

2023. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!