Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hány féle alapozót...

Lányok, hány féle alapozót tartotok otthon?

Figyelt kérdés

Régebben abszolút nem érdekelt a sminkelés, de most kicsit felnőttebb fejjel, úgy gondolom azért nem árt ha legalább egy picit tud az ember lánya sminkelni.

Nemrég - még a téli hónapokban - találtam egy jó kis alapozót, de azon kezdtem el gondolkodni, hogy nyárra esetleg érdemes lenne-e beszerezni belőle mondjuk egy árnyalattal sötétebbet? Mindig azt hittem, hogy ha valaki megtalálja a tökéletes alapozót, onnantól elvan azzal az egyel, váltogatás nélkül :D

Ti hogy vagytok vele, tartotok otthon többfélét is, télre/nyárra?



2023. ápr. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően 2 van itthon. Egy sötétebb és egy világosabb. Összekeverem őket és akkor jó a szín. De legyen tél vagy nyár az egyik túl vilagos a másik túl sötét.


Ha amúgy nem napozol, akkor elég lehet 1 árnyalat egész évre.

Aztan majd meglatod, hogy elég egy árnyalat vagy sem.

2023. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1. De én nyáron bezárkózom, és őszig ilyen "karanténosan" élek.
2023. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mindig egyformán hullafehér vagyok, így csak egyfélét tartok vészhelyzet esetére a hűtőben. Amúgy nem használok, csak ha valamitől annyira bedurran a fejem, hogy a korrektor csődöt mond. Annak érdemes többet tartani, akinek nagy különbség van a téli és nyári színe között.
2023. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet sem 😊
2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem egy van, mert nem szoktam napozni nyáron.
2023. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!