Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nincs két egyforma smink,...

Nincs két egyforma smink, akkor miért kell próbasmink?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a próbasmink dolgot. Én pl sosem tudtam két teljesen egyforma sminket csinálni... :D

Vagy az illető felméri h a szolgáltató tud e egyáltalán sminkelni?



#smink #Próbasmink
2023. máj. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem lesz teljesen egyforma, de azért nagyjából látszik, hogy milyen lesz a végeredmény. Ha meg először van nála, akkor igen, legalább látja azt is, hogy tényleg szépen dolgozik-e.
2023. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azért szerintem főleg esküvőnél, meg ilyennél azért a próbasmink fontos. Mármint képzeljük el, hogy itt az esküvőnk napja, elmegyünk egy sminkeshez, és nagyon elrontja a sminket, mert nem is tud sminkelni. (Oké, manapság a legtöbben néznek a neten véleményt, mielőtt elmennek valakihez, de azért mind tudjuk, hogy a legtöbb helyről, akár legyen szó étteremről, akár orvosról, mindenkiről vannak a neten negatív és pozitív vélemények is) Szóval na, azért az ilyen jeles napokon rizikós egy ismeretlen sminkeshez menni, mert kitudja, hogy mit fogsz kapni eredményül, lehet nem ér fel a te elvárásaidnak.


Illetve szerintem az is, hogy próbasminknél kiderülhet, ha esetleg mégsem tetszik neked az a smink (a színkombinációk a szemhéjpúdernél esetleg), amit te gondoltál, és akkor legalább ezt előre megtudod, hogy a valóságban mégsem annyira bejövős neked, és a rendes alkalomra majd nem pont olyat kérsz, hanem egy kicsit változtattok rajta, hogy jobban tetsszen neked is.

2023. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már csak azért is mert én pl nem tudok teljesen ugyanolyan sminket csinalni, csak nagyon hasonlót. A menyasszonynak tetszett mindkettő, csak megjegyezte h múltkor kicsit másabb volt. :D
2023. máj. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!