Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16-25 éves nők mindennap...

16-25 éves nők mindennap használtok szempilla spirált? Vízállót használtok? Milyen sminklemosóval mossátok le este? Én mindig szenvedek mert nehezen jön le a spirál este, hiába használok jó minőségű lemosót.

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindennap, de ha igen, akkor vízállót.

L’occitane sminklemosót használok, kifejezetten szemre való, tökéletes. Nem volt olcsó, de megérte az árát, nem kell belőle sok.

2023. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem minden nap, csak ha megyek valahova aznap és nem csak boltba, sétálni. A hét felében home office-ban dolgozom, úgyhogy ez nem minden nap nekem.

Soha nem vízállót használok, mert azt tényleg macerás lemosni és nem szeretek ezzel szenvedni. Kerestem olyan nem vízállót, ami nekem jól tart, nem kenődik, pereg a nap folyamán. Olajos lemosóval egészen könnyen lejön.

2023. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindennap használok szempillaspirált.


[link]


[link]


Ilyen lemosót használok.A sötétkék a nagyon intenzív vízálló spirált is lehozza.

2023. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használok, ha megyek valahova, és nem vízállót szoktam. Általában Nivea vagy Garnier micellásvízzel mosom le.
2023. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megyek valahova, akkor mindig teszek fel. Maybelline Lash Sensational spirált használok, nem vízálló. Garnier rózsavizes micellásvízzel mosom le, nem jön le túl könnyen, de nem is kell vakarni.

16/L

2023. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Használok minden nap, sima, nem vízálló.

A lemosással nekem is szokott gond lenni, azt látom, jól lemostam, de reggel mégis picit fekete a szemem alatt. Garnier sminkelmosot hasznalok

2023. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!