Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi tegyek a zsíros bőr és a...

Mi tegyek a zsíros bőr és a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Ötletek,technikák,tippek,esetleg termékek?

#termék #ötlet #pattanás #technika #zsíros bőr #zsíros bőr és pattanás ellen
2023. júl. 7. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Fogalmam sincs. Világéletemben junk foodon éltem, mégis hibátlan a bőröm. Erre születni kell, ez van.
2023. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kozmetikus kezelésein és javaslatain már túl vagy, de nem tudott segíteni, akkor érdemes bőrgyógyászhoz fordulni.
2023. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kozmetikust. A szeboreás bőrt a legnehezebb kezelni és nagyon hosszú folyamat. A pattanások lehetnek a bőrtípus miatt is, de külső-belső oka egyaránt lehet. De egy szakember sokat tud segíteni.
2023. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Én zöldagyagos kecsketejes szappant használok és eléggé bevált,szerintem érdemes neked is kipróbálni, árban sem drága
2023. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-es, szappant nem javasolt arcra használni, túl lúgos a kémhatása, nagyon szárít (lényegtelen, hogy kecsketejes, kézműves vagy akármi).
2023. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%

Egyél húst, bensőségeket, tojást, vajat, zöldségeket. Mást ne.


(Más tejterméket, kenyeret, tésztát, péksüteményt, zabot, magokat, krumplit, csokit, édességet NE, csak amit fönt írtam. Kerüld a napraforgó- repce- pálmaolajat is, kókusz, oliva oké.)


Tudom, nehéz, de közvetve a cukor=inzulin okozza a bőrben lévő mirigyek gyulladását.


Kívánjuk az édeset, de a szépség és az egészség fontosabb, nem?

jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!