Mit javasoltok? Lent

Figyelt kérdés

1 honapja van dupla helix piercingem,mindent ugy csinaltam ahogy a piercer elmondta,rendszeresen fertotlenitem,forgatom,de egy hete begyulladt,fel van kicsit dagadva,faj,folyik belole valami halvany sargas cucc,es mikor forgatom be van picit ragadva,nemtudom h mondjam xd

Napi 3-4x fertotlenitem 70%os alkohollal,nem aludtam rajta,nem utottem meg se semmi,szal nem ertem mi baja lehet

Szerintetek tovabbra is alkohollal fertotlenitsem,vagy massal?

Akinek van helixe,ti mivel kezeltetek?



2023. júl. 26. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy, ne forgasd.

Kettő, ne használj rá 70%-os alkoholt. Vegyél helyette octeniseptet, és azzal kezeld ugyan úgy napi 3-4x legalább egy hónapon keresztül.

Lehetőleg ne aludj rajta, ne menj strandra, uszodába, szaunába, figyelj rá, hogy a hajad hátul ne tekeredjen fel rá.

Ne érje más kozmetikum vagy vegyszer. Ne piszkáld, ne forgasd, tisztításnál használj mindig tiszta fülpiszkálót.

Ha esetleg lövetve volt, akkor pedig menj el egy rendes piercerhez, nézesd meg és lehetőleg cseréltesd ki egyenes szárú barbel vagy talpas ékszerre.

2023. júl. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap semmi. Az enyém fél évig gyógyult, vagy még tovább is. Sajnos ez az egyik leglassabb. Forgatni nem kell, ha orvosi fém van benne, elég tisztítani. Én is octenisepttel kezelem a friss piercingem most, az is teljesen jó rá.
2023. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!