Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fehér, tél típusú...

Nagyon fehér, tél típusú börre milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kezdő sminkes vagyok, és egyszerűen nem találok egy alapozót se ami megfelelő lenne az én bőrtónusomnak, ami nagyon elkeserítő. Akiknek nagyon fehéres bőrük van és tél tipusuak, ti milyen alapozót használtok? Vagy lehet esetleg púderrel és pirosítóval csalni hogy ha picit narancsosabb az alapozó akkor ne tünjön annak, vagy ez nem lehetséges?

2023. aug. 14. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Inglot, mac, nyx gyart nagyon világos alapozókat is.
2023. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
75%

Nekem kb.csak a Nyx can't stop-ból a pale jó színben de a száraz bőrömön nem terül szépen, csak hidratálóval keverve, de úgy meg a fedése gyengül :D

szóval ettől biztos nem lettél okosabb de ez van, valóban fehér bőrrel oltári szopás alapozót találni. Én már nem használok de nem is nagyon látok a polcokon megfelelő színt. Sok azért becsapós, mert tesztelve még elmegy, aztán 2 óra múlva sötétebbre oxidálódik.

2023. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fenty, esteê
2023. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

A Catrice Liquid Camouflage korrektorával alapozok évek óta 001-es árnyalatban.

Ez az egyetlen a piacon, ami elég világos, megegyezik a bőröm színével, erős a fedése és nem szárít sz@rrá amellett, hogy tartós.

2023. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!