Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud nagyon jó alapozót...

Valaki tud nagyon jó alapozót ajánlani?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy ne szárítsa ki a bőrőmet, és a piros/barna foltokat lefedje. Főleg Rossmann és dm termékekre lennék kíváncsi.

2023. aug. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen a bőrtípusod? Mennyire magas fedésű kell? A drogériában csodára ne számíts. Korrektor is kelleni fog mellé, úgy esetleg jó lesz. De attól függ milyen erősek és sötétek a foltok.
2023. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erősek, vagy sötétek.
2023. aug. 28. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam rengeteg drogériásat, az 1-2 ezer forintoson át az agyonhypeoltig. Egyik se vált be, cserébe havonta vettem őket, hogy "na hátha ez jó lesz"...


Aztán beruháztam egy felsőbb kategóriásra, ég és föld.

Estée Lauder Double Wear

DIOR Backstage Face and Body

Lancome Teint Idole

2023. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vichy dermablendet használtam,de vizes szivaccsal,mert amúgy nagyon erős a fedése. Így ebben a formában ezer évig elég volt. De már nem sminkelek,utálom,ha van vmi a bőrömön.
2023. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Mac Studio Fixet használok. Nem olcsó, de kevés kell belőle és 1 üveg kb 4 hónapig kitart legalább.
2023. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Drogériában is van jó, de persze nem az a szint. Én a Loreal True Machet javaslom, ha pedig erősebb kell, a Catrice True skin nekem bevált.
2023. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!