Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink termékeket...

Milyen smink termékeket ajánlotok (dm-ből) ?

Figyelt kérdés
Alapozo,korrektor,szempilla spirál stb. Új vagyok a smink teruleten igy nem tudom melyik márka jó.
2023. okt. 13. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve smink szivacs vagy ecset a jobb?
2023. okt. 13. 17:08
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Alapozóra szerintem szivacs. Van aki ecsetet használ, de az nekem sosem jött be.


Alapozóban a Catrice Alapozó HD Liquid Coverage szerintem tökéletes, nekem kombinált bőröm van, és sok alapozót kipróbáltam már, de a legtöbbel az volt a problémám, hogy még az én kombinált bőröm is kiszáradt alatta (főleg a Maybelline alapozókkal volt ez a tapasztalatom), nem volt szép az összhatás. Evvel a Catrice alapozóval viszont matt lesz a végeredmény, de nem ül bele az apró ráncokba, se semmi ilyen. Én szeretem.


Korrektornak az Essence vagy Catrice folyékony korrektorait érdemes lecsekkolni.


Szempillaspirálban szerintem a Maybelline Lash Sensational verhetetlen. Több tucatnyi szempillaspirált kipróbáltam, és annál tartósabbat, hatásosabbat nem találtam. Viszont mivel állatkísérletmentes márkákra próbálok váltani, ezért ezt a csoda szempillaspirált magam mögött kellett hagynom, és jelenleg a Catrice szempillaspiráljait próbálgatom. A Catrice Pure Volume szempillaspirálja meglepően jó, szóval ha a Maybelline szempillaspirálja nem lenne szimpi, vagy egy kicsit olcsóbbat preferálnál, akkor szerintem ez is megér egy próbát.

2023. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát őszintén, mivel nem tudom hány éves lehet körülbelül, milyen a bőröd (száraz, kombinált, normális, zsíros), így nehéz megmondani. És attól is függ, hogy hova akarod használni, mármint, hogy iskola, munka, vagy buli esetleg. Nagyon világos bőröd van-e vagy sötétebb, mert ott se mindegy mit használsz és a legfontosabb amiről sokan elfelejtenek szólni. Ami nekünk bevált az nem biztos, hogy neked is be fog válni(pl. Nálam a catrice pont az ami szárít míg az előttem lévőnek pont nem) . Ha tudnál adni egy picivel részletesebb leírást könnyebben tudunk segíteni
2023. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valamelyik smik termék vízálló,azt ugyanolyan konnyen leszedi a smink lemoso?
2023. okt. 14. 11:53
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Közepesen vagyok barna ,a bőröm nem zsíros,nem száraz,inkabb utcára,munkába sminkelnek.
2023. okt. 14. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Van amelyik letudja szedni, de a két fázisú micellás víz a legjobb szerintem.


Szerintem egy nagyon minimális smink elég lesz neked.


Szempillaspirál catrice, maybelline, rimmel, és L'Oréal ajánlanám inkább, de attól függ milyen szeretnél. Nekem a kedvencem a falsies.


Rúzs lehet trend it up-os, aldverdés, catrice, maybelline, max factor-é is egész okés csak picit túl árazott szerintem.


Szájfény essence tökéletesen megfelel.


Korrektor csak akkor használj ha bőr problémáid vagy sötét karikáid vannak. Essence és catrice is egész okés, bár mindkettőnek az összetevői listájától frászt kapok. Rimmel ezüst kupakos magasabb fedést ad és kevesebb kell így megéri, a maybelline közepes fedése van de szem alá tökéletes.


Alapozó csak akkor kell ha nem egyszínű a bőröd, van nagyon elütt a nyakadtól. Természetesre tökéletes lehet neked a maybelline skin tint, és fit me alapozója, L'Oréal skin tintje és true match alapozó, miss sporty alapozója is jó lehet trend it up hydro skinje is jó lehet.


Esetleg ha tartósabbát akarod tenni akkor púder. Én aldvertés átetsző púderért használnom és nagyon jó szerintem.


Pirosítót, highlitert, stb stb szerintem felesleges hétköznapra.

2023. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!