Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mi? Csak én vagyok vak?...

Ez mi? Csak én vagyok vak? Mután felken magára egy tucat réteget én semmi különbséget nem látok, az végén nem ugyanolyan, mint az elején volt?


2023. okt. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a sminknek ez a lényege. Természetes hatású. De egyenletesebb a bőre, hosszabbak a pillái, teltebb az ajka.
2023. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy tucat rétegnek nem mondanám.

Ez egy nagyon alap smink.

2023. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A bőr előkészítésének szakszerűsége miatt egyetlen réteg alapozó amit használ. Az a tucat ...

A szem alá minimális korrektor, és transparent fixálás.

Gyönyörű bőrkép. Ez a lényege. Ha eleve szép, ápolt a bőr, csak egy még ragyogóbb, egységes végeredményt látsz.

2023. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit kell gyönyörű bőr alatt érteni? Nem volt jó a bőre színe? Vagy a felületével volt baj?
2023. okt. 17. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Felület. Ápolás. Rutin a bőrtípusnak, problémának kialakítva.
2023. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!