Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szabad-e férfiakna...

Ölbő Község Önkormányzata kérdése:

Szerintetek szabad-e férfiaknak sminket hordani?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Kenjen,amit akar.

Az osz hajat mindenkepp fesse.

2023. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Ha jol erzi magat ugy, akkor szerintem igen. Bar sajnos eleg szar vilagban elunk, gonosz es itelkezo emberekkel.
2023. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2023. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
84%
Persze, a smink nem csak nőknek van.
2023. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát szóval.. oké, én őszintén nem tudnák elképzelni nőként olyat, hogy egy olyan férfival legyek együtt, aki rendesen, feltűnő szemhéjpúderben, rúzsban, stb. tolja napi szinten. Egyszerűen nekem az nem jönne be párkapcsolat szempontjából. Viszont ha nem feltétlen a páromról beszélek, akkor engem nem zavar. Vannak olyan férfiak, akik tök jól tudnak sminkelni és tök jól is áll nekik.
2023. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik
2023. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Személy szerint engem taszítana ha egy férfit kisminkelve látnék, de biztos vannak olyan emberek akiknek ez bejön.
2023. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként maximum vmi heg eltüntetésére vagy elég csúnya pattanásos bőrön tudom elképzelni,hogy szebb legyen.De,hogy úgy sminkeljek rendesen mint egy nő,azt már nem nagyon...
2023. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van a férfiakon is a smink. Hiszen nem is látunk smink nélküli férfit egy mozifilmben vagy videóklipben sem.
2023. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

De az csak film és nem a való élet, illetve csupán addig van rajtuk a smink, amíg forog a felvétel.

Ne keverjük művészetet a hétköznapi élettel. Ráadásul, a filmezésben az optika és a képérzékelők tökéletlensége miatt szükség van a sminkre, míg a való életben nem gondolnám, hogy a férfiaknak műszempillában, agyon festett szemhéjjal, és vastagon kirúzsozott szájjal, és egyéb makeup-pal kellene járkálniuk az utcán. :D

2023. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!