Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik számotokra a "legférfia...

Melyik számotokra a "legférfiasabb" ékszer ? Mi tetszik legjobban egy férfin?

Figyelt kérdés
Most az órát leszámítva, mert az nem csak ékszer, hanem nyilván praktikus funkciója va

2023. okt. 20. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Nyaklánc
Karkötő
Gyűrű
Fülbevaló
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz kérdés :)

A sima nemesfém (arany, ezüst, de még a nagy orvosi fém fukszok is) nyakláncok engem nagyon taszítanak, ugyanez vonatkozik a karkötőre is, bár abból vannak alternatív anyagúak (pl. bőr) és stílusúak, azok lehetnek jók. De az már közelít egy bőr szíjú órához, nem tudom, hogy így még kérdésed szempontjából is ékszernek számít-e.

A gyűrűvel akkor nincs bajom, ha jegygyűrűről van szó, de ha rajtam van a párja, akkor nyilván tuti teszik a viselője is, ha meg nem, akkor értelem szerűen annyira nem fog bejönni, ha valakin ilyen van 🙃

Fülbevalós pasim volt már, talán az zavar legkevésbé, viszont férfiasnak pont nem mondanám, inkább úgy fogalmaznék, hogy az igazán férfias pasikon nen b*zis... meg ha mondjuk fültágító az a fülbevaló.

2023. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nehéz kérdés, mert mindegyik lehet férfias, ha az összkép jól van kialakítva. Talán még a nyaklánc a "legkevésbé lányos", szóval ha egy férfi nem tud öltözkődni és felvesz egy láncot, attól nem fog "melegnek" kinézni.
2023. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapjában vébé nem jön be, ha egy férfi ékszereket hord. De ha a megfelelő személy hordja, akkor igazából jól tud mutatni bármi, kivéve a fülbevalót. Az nekem nagyon nem jön be, valahogy nagyon férfiatlannak tartom. Egy karkötő, gyűrű, esetleg nyaklánc még tud jól mutatni.
2023. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Fekete pont vagy négyzet van a fülcimpában, az milyen szerintetek?

Nyaklánc meg karkötő kevésbé érdekel.

ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!