Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Halloweeni sminkhez, milyen...

Halloweeni sminkhez, milyen sminket használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék sminket készíteni magamnak halloweenra, kézügyességem jó és másnak is csináltam már korábban, viszont a sminkjeim nem túl élénkek az elképzeléseimhez, illetve szerintem hamar lejönnének.

Milyen smink amivel szépen tudnék dolgozni? Illetve nem túl horror ár? Előre is köszönöm!


2023. okt. 21. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit tudsz rászánni, és hogy pontosan mi az elképzelés, de én a Revolution palettákat ajánlanám (a fém tokosokat). Ár-érték arányban nagyon megéri, elég sok választási lehetőséged van, nagyon szépek, pigmentáltak, tartósak, plusz halloween után is használhatod őket, jó befektetés hosszú távra. Minden drogériában árulják őket, nézz szét, hogy melyik paletta színei felelnek meg leginkább az elképzelésednek
2023. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meglesem!🥰
2023. okt. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!