Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lehet a baj a nagyjabol 3...

Mi lehet a baj a nagyjabol 3 honapja lőtt fülbevalómmal?

Figyelt kérdés

Augusztus első néhány napján valamikor lett kettő fülbevaló lőve az egyik fülembe a már 1 meglévő fölé. Minden jó volt az elején, rendesen kezeltem azzal a folyadékkal amit adtak, vigyáztam rá, nem ásztattam, rendesen tisztítottam, lényegében tényleg mindent úgy csináltam, ahogy mondták a lövés után, viszont mikor már több mint 2 hónapos volt bőven és már egyáltalán nem volt se érzékeny se piros, se semmi ki szerettem volna cserélni az orvosi fémet igazi ezüstre, de történt egy kis baj... a két friss közül az alsóval semmi probléma sem volt! Nagyon szépen ki tudtam szedni (persze azt is tiszta kezekkel), de a második miután kivettem hátul elkezdett egy kicsit vérezni, talán 2 csepp vér lehetett, de persze a fül mögött elkenodve azért többnek látszott. Bepanikoltam és miután lefertotlenitettem az ékszereket visszatettem. Ugyan olyan lazán hagytam, ahogy volt és lényegében elkezdtem előről a folyamatot mert féltem hogy nem gyógyult be, viszont azóta már eltelhetett legalább 3 hét és egy kicsit mindig egyre rosszabb. 1 hete nem érheti semmi, mert egyből érzékeny lesz, ma meg már éppen hozzá érek szúr és csíp és fáj de maga a fülem ugy nincs bedagadva meg nem is piros. Megszerettem volna egy kicsit forgatni, ahogy mondták is lövés után, de egyszerűen nem tudtam. Azóta nem vérzett, nem gennyezett meg semmi! A lyukasztas után viszont vele egy vonalban vízszintesen a fülem körül egy kis sávban ki volt valami dagadva, olyan mintha egy ér lett volna, de az elmúlt, viszont ez a kiszedés után visszajött, de most még hátul ezen a dudoron még 2 kis hajszálérhez hasonló valami is kitüremkedik egy kicsit.


Tudna valaki segíteni hogy mi lehet ez, vagy kihez kell ezzel fordulni? Az ékszerészetben lőtteék a fülbevalókat, oda érdemes vissza menni, vagy kihez tudok ezzel fordulni? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2023. okt. 24. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el, hogy ránezzen. Valószínűleg visszatérő gyulladás lehet ott. Az lenne a legjobb, ha eltávolítanád a fülbevalót.
2023. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
D amíg ki nem szedtem addig semmi baj sem volt vele... miután kivettem utána van zuhanórepülésbe az állapota
2023. okt. 25. 13:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg forgatni is nehéz
2023. okt. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!