Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok venni sminkes...

Szoktatok venni sminkes adventi kalendáriumot? Ha igen, melyiket?

Figyelt kérdés

Essence, Revolution stb.

Még sosem vettem ilyet de mielőtt elcsábulnék megkérdezlek Benneteket is.

A csomag nagy részét ki tudtátok használni?



2023. okt. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Néha meg szoktam nézni mik vannak, azt is meg lehet nézni, hogy pontosan mit tartalmaznak és mindig megállapítom, hogy a felét biztos nem használnám, ahhoz meg drága.

2 éve vettem egy kozmetikai kalendáriumot, abban csak néhány sminktermék volt, a többi meg arckrém, szérum, lemosó, maszk stb. és a márkák is vegyesen. Szerintem az ilyen azért nagyobb arányban felhasználható, bár még drágább.

2023. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam. Igazából bevallom, hogy csábítanak, de mindig amikor megnézem, hogy mik vannak benne, akkor rájövök, hogy ezek többségét én nem használnám ki, és akkor már a kalendárium árán inkább megéri csak szimplán megvenni azt a sminket amit szeretnék. Szerintem mindenképp nézz utána, hogy az adott kalendárium mit tartalmaz. Persze tudom, sokan szeretik a meglepetéseket, de ha csak így random megveszel egy kalendáriumot és nem nézed meg előre hogy mi van benne, akkor mi van ha pl. csak 3 terméknek tudsz igazán örülni? Pénzkidobás. Szerintem amúgy az, hogy mennyire tudod kihasználni, az teljesen a te beállítottságodtól függ. Pl. láttam a Baleának is hogy van ilyen testápolós, hajápolós kalendáriuma, de nekem pl. meg vannak már a bevált testápolóim, hajápolóim, szóval én fölöslegesnek érzem, hogy egy olyan kalendáriumot megvegyek. Viszont van, aki ilyen téren szeret kísérletezni, és mindig új dolgokat kipróbálni.
2023. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
87%
Nem én is megnézegetem és a smink az mindig pont olyan, amit nem tudnék használni, mert általában olyan színt raknak bele, amit nem hordok, kence meg már mindenből megvan a bevált.
2023. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, elmúlt a csábítás, köszönöm nektek! :)
2023. okt. 27. 13:09
 5/7 Metionin ***** válasza:
90%
Amúgy ha a lelked kívánja, majd ünnepek után vegyél egyet amikor töredék áron kiszórják.
2023. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint imádom őket, minden évben többet is kapok. De én szeretek kipróbálni új termékeket, és nem fáj a szívem, ha valamit nem használok, szívesen tovább ajándékozom.


A legjobbak hamar elfogynak.

Ilyen a Lookfantastic, Body Shop, Cult Beauty, stb...

Ezekhez olcsóbban hozzá lehet jutni, ha korábban vásárolod meg, pl. Szeptemberben.

A Balleás és az Alverdés is jó szokott lenni, szeretem, hogy ünnepi a csomagolás és a termékek illata is.

Ezekről a DM-es, Rossmann-os kalendáriumokról érdemes tudni, hogy Magyarországon a legdrágábbak, a Balea idén 17€, de magyaroknál legalább 12.000 Ft. lesz. Ha esetleg Bécsben jársz, ott eredeti áron tudod megvenni.


Meg sok Beauty Vlogger, akik bemutatják a kalendáriumokat, szokták kuponokat megosztani, hogy olcsóbban hozzá lehessen jutni.

Érdemes erre is figyelni.

2023. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

"a Balea idén 17€, de magyaroknál legalább 12.000 Ft. lesz."


Pfft! 7.999 forint a Balea kalendárium, nem 12.000... (-.-;)

2023. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!