Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuként szeretnek berakatni...

Fiuként szeretnek berakatni egy köldökpiercinget.erről kernék véleményeket!?

Figyelt kérdés

23 éves fiu vagyok(heteró vagyok).

Régóta tetszenek a köldök piercingek, és most azon gondolkoztam hogy berakatok 1t.

Ha begyogyul a szúrás es kiszedem a piercinget,menyire fog meglátszani a helye?

Illetve lányok. Mit gondoltok eről? Nálatok lenne esélye egy olyan fiunak akinek köldöpiercingje van, vagy az kizáró ok?



dec. 30. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem abszolút nem jön be pasikon.

N

dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem teljesen mindegy, hogy milyen egy srác külsőleg, hogy van-e tetkója, piercringje etc, szóval lenne esélye egy köldökpiercingesnek is, HA jól áll. De a legfontosabb az, hogy neked tetszen, aki meg mást mond azt szard le. Ha egy csaj emiatt nem akar majd veled összejönni, akkor azzal nem illesz össze.
dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm
dec. 30. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon lapos hasad (olyan beszivodott vekony) legyen es szalkas lapos izmaid szekes vallad. Ehhez all jol a koldokpircing. N
dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A piercing, tetkó nálam nem gond, de kölödön nem tetszene, szerintem az inkább csajos. De biztos találsz olyat akit nem zavar
dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"23 éves fiu vagyok(heteró vagyok)."


Beteheted, végül is a te döntésed, de vedd figyelembe, hogy nagyon nem ez lesz az üzenete.

dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

33 vagyok, szintén hetero pasi és nekem is van. Bár rajtam szinte mindenhol van, szóval ezért nem fura. Egy volt tanfolyamtársamnak is volt, szintén hetero pasiként. Ő amolyan metalos stílusú srác volt akkor és egy koponyás ékszert viselt benne. Én sima mezei fémet. De az orrpiercing is így volt nem is olyan régen. A legtöbben a férfiakon a meleg/homo jelet látták benne. Aztán amikor lett pár híres rappernek, sportolónak, színésznek, utána lecsengett a téma és mára teljesen elfogadott a dolog a modern világban.

Amúgy pedig úgy tegyél, ahogy neked jó. Szabadon, minden jogod megvan hozzá, ne félj élni a jogaiddal. Ellenben számíts rá, hogy lesz, aki beszól majd érte (függetlenül bőrszíntől, kortól, testtömegtől, magasságtól, származástól).

dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön csajként, de azért nem mindegy milyen alkatú vagy. Ha lapos a hasad, és rendszeresen szőrteleníted is, akkor bátran mehet a piercing, mert nagyon szexi tud lenni formás srácokon, pasikon is. Ha még izmos is a hasad akkor meg főleg jól mutat benne. :)


Ha nem túl vastag a szúrt lyuk, akkor szinte észrevétlen a helye ha kiveszed.


Barátomnak is van, neki is tök jól áll. Sajnos amúgy nem sok srácnak van még köldökpiercingje, de én támogatom hogy vágj bele, mert szexi és vagány egy szép hason. :)

dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
60%
Szép hasban jól néz ki nemtől függetlenül.
dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
#1 ha nőként neked nőkön bejön, akkor egy lezbi vagy!
jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!