Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gömb végű orr piercinget meg...

Gömb végű orr piercinget meg kell hajlítani?

Figyelt kérdés
Ma kicseréltem a 3 hetes orr pc-t aminek gömb a vége. A piercingest aki szurta (nem az első pc-met) nem értem el, és már zavart a benne lévő, így megoldottam magamnak. Viszont nem tudom, hogy a gömbvégűt meg kellett-e hajlitani vagy sem. Én meghajlitottam, de így úgy erzem nagyon szorít (nem gyulladt be, egy percre sem, most sem szeretném). 7 mm a szár hossza, kb a felénél hajlítottam el L alakba. Viszont ha nem hajlítom el, akkor attól félek, hogy kiesik. Melyik a jobb megoldás? Köszönöm szépen!

jan. 8. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elhajlítani. A gömb vég azért van ott.

Ha szorít az nagyon nem jó, hajlítsd vissza.

Ha az neked komfortosabb, tudsz venni különböző kialakítású ékszereket bele, amik kisebb eséllyel esnek ki. Itt van pár variáció:

[link]

jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta kijavítottam, és már nem is fáj!
jan. 21. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!