Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kényelmes műszempillát hordani...

Kényelmes műszempillát hordani? És vajon tényleg szép?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, nem nagyon láttam még olyan nőt, akinek jól állt volna.

Megéri hordani?



márc. 3. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen hordd. Szerintem szep noies. Nagy divat.
márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem láttál még olyat, akinek jól áll, mert rajta nem veszed észre, hogy műszempilla. ;)
márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Hányinger!

Pasiként eleve szóba se állok olyan csajjal akinek műszempillája, méteres műkörme, szilikonszája és/vagy cicijei vannak. Szörnyen közönséges. Bulikban bejön mert nagyon qrvás, egyértelmű jelzés a csajtól hogy könnyen kapható (p!csagatya meg haspóló ugyanez)de komoly kapcsolatot egy pasi se akar az ilyen csajoktól.

márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

#3 kemény, hogy egy műszempilláról ezt vonod le. Persze van az a extrém hosszú, gagyi, kínai, egyszer használatos, amit dohányboltban látsz rosszul felragasztva a nem túl tanult eladó csajokon.

De egy szép, épített, saját pilládhoz illőt észre sem veszel. Nekem is olyan van, pedig tanult, házas, visszafogott nő vagyok. Kiemeli a szemet és az szép.


Kérdező: az épített pillát meg sem érzed, semmiben sem zavar.

márc. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Aha, ha észre se lehet venni akkor minek? :D

A smink ugyanez, azt mondják a csajok hogy visszafogott smink, nem is látszik, természetes hatású aztán alig tudom visszatartani a röhögést hogy a természetben melyik állatnak van kihúzva feketére a vízvonala.


Na meg eleve mekkora csalás hogy ha rusnya vagy akkor festesz magadnak egy új arcot. Aztán reggel meg meglepődik a pasi ha lekerül a vakolat az arcról a párnára és Fiona hercegnő helyett egy ogre fogad.

márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!