Hogyan kell sminkelni?

Figyelt kérdés

Sajnos a most szombati sminkemet lemondta a kozmetikus. Egy egyszerű nude sminket szerettem volna. Szerintem már esélyem sincs máshová beíratni magam, így segítséget szeretnék kérni azoktól, akik jártasak sminkelésben. (nekem fogalmam sincs, hogyan kell). Sosem sminkelem magam. A bőröm nagyon szép, mert koreai arcápolási rutint vezetek lassan 3 éve. Egy szép fedésű alapozót szeretnék, hozzá egy szép pirosítót, az orrcákra. Primert is vegyek esetleg az alapozó alá?:)


Ilyenre gondoltam:

Ez szerintem nagyon szép!♥️

[link]


ápr. 24. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én hidratálok, amíg azt beissza a bőr, addig megcsinálom a hajamat.


Aztán ha szép a bőr, nem is biztos hogy le kell vakolni az egészet.


Én egy pici korrektort dobok fel, azt rendesen fixálom, de nem szoktam mindent lealapozni.

De igen, egy primer nem árt alá, meg UV védelem is, ha napos helyre mész.

ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy ha szép a bőröd, nem kell rá vakolat. Sok ilyen videóban tök felesleges a sok kontúr meg alapozó. Mióta szép a bőröm, én is csak púdert használok meg ha kell akkor korrektort. Ha mindenáron kenni akarsz valamit, válassz egy BB krémet, azokban van fényvédő is általában. Könnyű használni, el sem lehet rontani, van mindenféle bőrtípusra való. Egy átlátszó púderrel lefixálod és cső. Pirosítóból próbálgass, milyen szín illik a bőrödhöz, icipicit feldobsz az arccsontodra és kész de ha van egy natúr rúzsod, abból is megteszi 1-1 kis pötty, eldolgozod az ujjaddal, nem kell egy terméket megvenned ha később nem fogod használni.
ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Sajnos pigmentfoljtaim azonban vannak, és apróbb bőrhibák.
ápr. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!