Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell feltenni illetve...

Hogyan kell feltenni illetve hogyan tudom levenni és mikor? Letudom venni akkor amikor én akarom?!

Figyelt kérdés

Rendeltem a sheinről egy "építs magadnak soros muszempilla szettet". A gond csak az hogy nem tudom hogyan kell feltenni. Van a csomagban egy ragasztó és még egy valami.. Talán dúsító, de nem tudom mire való. Csak oda probalgattam hogy milyen lenne, de nagyon szépet tudnék építeni belőle csak attól tartok hogy felteszem és 2..3..vagy 5 nap múlva leszeretnem venni és nem fogom tudni vagy kijon vele majd a saját szempillam is

Valaki valami jó tanáccsal, ötlettel tud segíteni?!



ápr. 30. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!