Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szilikon szárat bírni fogja a...

Szilikon szárat bírni fogja a köldököm?

Figyelt kérdés
Eddig 2x volt köldökpiercingem,mind a kettőben fém volt,de az egyik kiszakadt, a másikat pedig kivettem,mert vékonyodott el.Valószinüleg nem bírja a fémet,de ha szilikonos szárúval szuratnám újra,azt bírni fogja?
2010. nov. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bírni fogja sztem mert orvosi szilikonok. Úgy vannak kifejlesztve h akár 1életen át is viselje magában az ember ha mással nem lehet megoldani a protézist v bármit.

Érdemes megpróbálni.

18/F

2010. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki,egyszerűen nem bírok lemondani róla :)
2010. nov. 3. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne,hogy először szilikont is tesz be szúrás után közvetlen,szerintem csak gyógyulást követően,de elvileg nem szabadna hogy gyulladást kapjál tőle,mert ahogy az elöttem szóló is elmondta,ezek orvosi szilikonok!

Elméletileg az orvosi fém is jó dolog,csak pl nyelvnél és minden szájkörüli szúrásnál roncsolja a fogakat,az orrban hamar befeketedik!

2010. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem már vele,hogy a többit nemrja a köldököm,így ő ajánlotta ezt.Remélem mostmár nem kell többször újra próbálkoznom. :)
2010. nov. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!