Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehetne venni olcsón...

Hol lehetne venni olcsón felcsatólhatós póthajat? Interneten lehet rendelni? Budapesten lakok. Kb mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de lányok?? eskü nem akarlak megbántani!


persze mindenkinek saját szuvenír joga póthajat csináltatni, de ti arra büszkék vagytok, hogy oda van biggyesztve egy póthaj?


én pl. alig várom, hogy hátközépig érjen, anyum mondta, hogy varrassak fel póthajad, ad is bele lóvét, és én rögtön mondtam, hogy nem soha!! arra nem tudnék büszke lenni!


de, hogy válaszoljak is: az olcsóval rá fázol. fodrászomnak póthaja van, mondta, hogy először egy olcsóbbat vett, de valami égedelem rossz volt, gubancos volt nem tudta kifésülni, azt mondja szörnyű.


aztán vett nagyon jó minőségűt, igazit,60 centiset és mondta, hogy teljesen úgy kezeli mint a sajátját és nagyon jó. Már be is festette.


neki 3 sorba van fel varrva és 54.000ft körül volt, de azt hiszem csak a haj, mert a varrást a tanulója csinálta!:)


22L

2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod.

De, én nem varratni szeretném:) csak felcsatólhatóst:))

és persze, mindenkinek más a véleménye erről az egészről:))

2010. nov. 23. 17:32
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, éppen azért írtam, hogy nem bántani akarlak:)


jaj amúgy eszembe jutott, sok embertől hallottam már, hogy netről nem szabad rendelni látatlanba, vagy hogy csak képen látod! Állítólag az a tuti, ha el mész és meg nézed:)

2010. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de, ha mindenképp rendelni szeretnéd, vatera.hu-n azt hiszem van sok, vagy esetleg TeszVesz.hu-n:)
2010. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy:))
2010. nov. 23. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen;)
2010. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

ez csepelen van, szóval nagyon ajánlom, hogy menj be a boltba, mert így látatlanba nehéz jó színt választani. én futura póthajat vettem meg hozzá csatokat, rávarrtam a csatokra a hajat, és voilá! :) nem gubancolódik jobban mint a saját hajam.

2010. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utsó vagyok

azt kifelejtettem hogy a csatokkal együtt a 60cm-es haj (100 gramm volt benne) 7400Ft volt mindenestől.

2010. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne hurrogj le, amíg végig nem olvasod...

Egyik ismerősön az Ázsia centerben (van ott egy parókás, bizsus bolt) vett felcsatolható póthajat, mondta az árát, de már nem emlékszem, csak arra, hogy nagyon-nagyon olcsó volt, és nagyon jó minőség.Ő göndöríti, vasalja, szinte minden nap használja, festve is volt, és még mindig olyan, mint mikor megvette.

Eredetileg csak egy buliban akarta használni, de mivel jónak bizonyult azóta is használja.Fél éve vette

2010. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

miért hurrognálak le?:O

2010. nov. 24. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!