Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha tetszik...

Mit csináljak ha tetszik nekem egy srác csak sajna sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a srác 17 éves
2010. dec. 1. 14:49
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

2 lehetőség van: vagy homo vagy emo.

A kettő kb ugyanaz, úgyhogy én elkerülném, de te tudod.

2010. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hát tetszik és sztem nem homo.
2010. dec. 1. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Durva pattanásra és is tolok valami cuccot és nem vagyok sem homár, sem emo.
2010. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na jó persze, ha nem olyan sminkelésről van szó, hogy szemceruza, szemhéjpúder vagy ilyesmi. Mert akkor ott gondok vannak szerintem egy fiúnál.

Egyébként 1. hsz vagyok.

2010. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mai viágban tök minden h egy srác sminkel-e vagy nem. Ha evvel együtt felvállalod akkor semmi para, csak szeressétek egymást. 22/L
2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na de mi a probléma? Tetszik neked, nem? És így tetszett meg, tehát csak azon aggódsz, hogy másoknak hogy tetszene, akkor viszont inkább tényleg hagyd, ha ennyire másokra adsz. Bár igen, ha egy srác sminkel, ott ritkán stimmel minden. Bár van egy haverom, aki se nem buzák, se nem emo igazán, de két éve néha kihúzta a szemét. Jól állt neki am, de azóta kiőtte. :D
2010. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vedd alapul Adam Lambertet ő is sminkeli magát kihúzza a szemeit és mégis férfi.

De ha szégyelnéd a srácot inkább ne gyertek össze.

Neki is jobb és neked is.

18/F

2010. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De sajnos Adam is homi. :(
2010. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ott van az az Adam Lambert is. személy szerint a belem kifordul tőle, de sok lánynak tetszik (nyilván 16-17 éves korig, ők meg nekem úgy sem pálya), és meleg mint egy olajkályha. ha sminkeli magát a srác akkor könnyen meglehet, hogy rezsó! márpedig ha az, akkor a fejre is állhatsz, előbb fog egy méretes kékerest megcsodálni, minthogy veled sétáljon kézenfogva a hóesésben.
2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!