Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy aki úgymondd "plázacicás" az nem házias, és nem lenne jó feleségnek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok..fél éve megcsináltattam a melleimet, 80 b-ről 80 d-re. Derékig érő SAJÁT hajam van, ami sötétbarna. Járok szoláriumba, mert nekem a kreol bőr jön be. Ez még nemjelenti azt hogy szénné égtem a szoliban , csak egészséges nyári színem van egész évben.Világos zöld szemem van. Sminkelek is: szempillaspirál( mert hosszúak a szempilláim , és kiemeli őket), sokan azthiszik műszempillám van. Használok egy kevés alapozót, pirosítót és szájfényt.Járok kondiba, így az alakom is elég jónak mondható. Mégis itt gyk-n olvastam , hogy az ilyen kinézetű nőket, a fiúk nem képzelik el feleségnek mert tuti , hogy nem háziasak, csak egy éjszakára jók. Akkor mértvan az, hogy álva hugyoznak utánam a fiúk? ..és már 2 hosszú kapcsolatom volt. az egyik 2 év a másik 1,5,


Ja és tudok főzni, mosni és naponta takarítok, és dolgozom.



akkor most hogy is van ez? mért kell egyből a külső alapján ítélni? ahogy vv szandika mondaná: ez csak kirakat:D


2010. dec. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit magyarázni... Sztereotípia és kész! Nem vagyok jártas a 'plázacicaságban', de lehet hogy a többségről nem véletlenül gondolják azt az emberek amit. Az hogy Te kivétel vagy dicsérendő és legyél büszke magadra. Az előítéletekkel meg nem kell foglalkozni. Aki számít, az úgy is tudni fogja, hogy milyen vagy...

20L

2010. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mert 1:Tudják,hogy sosem lenne ilyen nő velük,de azt nem mondhatják,hogy "nem kell mert csúnya"mert akkor rögtön bu..nak hinnék viszont ha azt mondja "nem kell,mert nem tud főzni"az már mindjárt más.

2:A legtöbb plázacica tényleg nem arról híres,hogy takarít,főz mos stb,mert mondjuk egész életébe ki volt nyalva a feneke.

Hozzátenném,attól,hogy adsz magadra még nem vagy plázacica,főleg,hogy dolgozol is.

Nem vagy egy eltartott nyávogós pi..csa,legalábbis úgy vettem le az álltalad leírtakból.

Nekem még műmelleim sincsenek,mégis sokszor azt hiszik nem lehet velem elbeszélgetni,mert nagyképű vagyok,csak azért,mert adok a külsőmre.De ha beszélgetnek velem hamar megváltozik a véleményük.Aki külső alapján itélel el egy embert annak a véleményére nem adok,Tedd ezt Te is:)

21/L

2010. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk a mellműtétet leszámítva (bár egészségedre, ha neked így jobban tetszik, nem ami véleményünk a mérvadó), szerintem te nem vagy plázacica, csak igényes a megjelenésed, adsz magadra.

A szoli meg egy olyan dolog, hogy nem csak plázacicák járnak oda sem, bár én meg pont, hogy fehérbőr-párti vagyok:)

Őszintén szólva szerintem a plázacicaság feltétele az 50-es iq, műköröm, agyonszolizás, festett szőke/fekete haj, póthaj esetleg, és ami a legfontosabb: ízléstelen ruhák és buta viselkedés.

Nekem te az írásod alapján csupán egy értelmes, jó megjelenésű lánynak tűnsz, szóval szerintem ne vedd magadra, ha le "hülyeplázap.csáznak"

2010. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
hát én tök irigyellek:D utálom h baromi lusta vagyok...egyáltalán nem vagyok házias...:/ és nehezen tudom rávenni magam ha mégis...és amúgy..ha lenne pénzem tuti megcsináltatnám a melleimet...nem azért mert plázacica vagyok vagy akármilyen hülyeség...szimplán jobban érezném magam...hidd el aki leszól az csak irígy de baromira...:)
2010. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Ne foglalkozz másokkal! A legtöbben csak irigyek, mert szép vagy, okos és sikeres, nekik meg nem jött össze az élet vagy nem úgy jött össze, ahogyan szerették volna. Nincs is annál szemetebb dolog, mint amikor valakit lek.rváznak azért, mert mondjuk nem farmer-póló összeállításban megy moziba vagy ilyenek.. Mindenki úgy öltözködik, sminkel ahogy akar. A lényeg, hogy a családod, barátaid tudják milyen vagy valójában, a többiekkel meg ne foglalkozz.


[és ne nézd a való világot se :D]

2010. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt csak akkor nézem , ha nagy unalmak vannak:Dvagy ha nincs éppen más ami leköthetné a figyelmem...köszi, hát megpróbálok velük nem törődni, csak irritál amikor valaki beszól, és nem is ismer.
2010. dec. 22. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most egy kis off,bocsi:

Hú most látom csak,hogy vv Szandit idézted.

Okok,hogy kirakat,de az sem mindegy,hogy milyen.Az Ő kirakatát nagyon-nagyon elrontották:D

2010. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én sem tartalak plázacicának, csak igényes nőnek. :) Légy rá szerintem is büszke, hogy tudsz főzni, sportolsz és hogy adsz magadra. És ne foglalkozz mások véleményével. :)Velem pl az a baj, hogy az emberek többsége először méreget, meg szerintem bunkónak is tart; de ha elkezdek beszélgetni és úgy érzem, hogy a másik félben megbízhatok, akkor ő megismer valójában. :)

Nekem is vannak plázacica ismerőseim, de én is úgy gondolom, h egyik sem való feleségnek, csak egy éjszakára. Mert csak nyávogni tudnak; de a te leírásodból nem hiszem azt, hogy plazacica lennél. :)

2010. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is sokan elítélnek, csak mert kicsit többet foglalkozom a külsőmmel. Én még plázacicás sem vagyok, egyszerűen figyelek rá, hogy mindig elegáns, alkalomnak megfelelő öltözékben és ápolt legyek. Emellett egyetemre járok, azt hiszik, akkor már nem is a földön járok. Szerintem semmi baj ezzel az egésszel, majd lesz olyan pasi, aki a belső értékeidért fog szeretni. :) És nézd a jó oldalát: egy ilyen csaj 40 évesen sem lesz visszataszító a férje számára (már ha tartod ezeket...). :)

19/L

2010. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja hát az övét elrontották nagyon ez igaz:Dengem nem úgy kell elképzelni, csak őt idéztem , mert ide illett:D
2010. dec. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!