Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 14/15 évesnek elfogadható...

Egy 14/15 évesnek elfogadható a Piercing?

Figyelt kérdés

Szóval, így érdekelne, hogy mit gondoltok az ilyen típusú ékszerekről ilyen fiatal korban.^^

;D


2011. jan. 1. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szívesen eltörném az olyan anyukák kezét, akik ezt megengedik ilyen fiatalon!
2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem kellene sem piercing sem tetoválás ilyen fiatalon.később is csak jól átfontoltan,mert a tetoválás ott marad a piercingtől meg komoly bajaid is lehetnek.
2011. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
14 vagyok és én köldök pc.-t szeretnék már 1,5 éve, de anya nem engedi, Februárba jön a névnapom akkor megcsináltatom. A többséget szerintem nem különösképp érdekli...egy lázadó/rossz kamasznak sorolja be..., de egyébként a köldök pc. még nem is látszik, ha nem akarjuk. Amúgy a legtöbb piercingnek a helye beforr, ha kivesszük.
2011. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
én valamiért szörnyű vágyat érzek azután, hogy kitépjem a piercingeket más emberekből :$$
2011. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
62%
Én a köldök piercinget gusztustalannak tartom. Mikor én voltam 14-15 sem tetszettek. Kiszáradt, piros bőr, gyulladt meg hámlik, még ki is teszi a strandon meg minden. Lóg ott össze-vissza. Még csak jól se néz ki, hogy a köldökén fityeg össze-vissza. Fújj.... Még gusztustalanabb mikor a cigány csajok a szájuk fölött szúratják egy kis fém golyó az egész de egy centis antennával kiáll a fejükből. Magyarul a szája fölött van egy is karó golyóval a végén. Ízléstelen. Többet ér ha azért a pénzért veszel egy minőségi finom parfümöt, ami egyedileg passzol hozzád és még mások is élvezik a társaságod mert jó illatod van. (D&G, Carolina Herrera stb...)
2011. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is 15évesen lett meg az első. nem tudom...ha nem érzed magadénak, hanem csak menőzésből csinálod, szerintem ráérsz vele még egy jó ideig. ha a sajátodnak érzed, felvállalod, hogy a többség gusztustalannak tartja, akkor csináltasd meg.

18L

2011. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel eddig csak nők válaszoltak most én srácként írok pár dolgot.

Elfogadható számomra. A már civilizált indián törzsek közöttünk még tartják a hagyományt és az újszülöttet díszitik a törzset jelképező ékszerrel.

Esetleg a tetoválásban mondhatni azt h korhoz kötött a varratás.

Én ugyan 18éves vagyok de a tetoválással még várok mert elég vékony vagyok és egész mellkasra kiterjedő mintát akarok.

Viszont piercingjeim már 16éves koromtól vannak.

Mivel én nem szeretem az ien csillogós rózsás női pc-ket csak a törzsi dolgokat így nem igazán van jelentősége tényleg 1 14-15éves gyereknél. Divatolni lehet mással is.


De mára már a köldök pc lassan sablon ékszer lesz mint a fülbevaló.


Ha majd nekem lesznek gyerekeim én segíteni fogom őt abban amit szeretne.

18/F

2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem nincsen, de szerintem nem gáz. De mondjuk attól is függ, hpgy milyet akarsz. 15/L
2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem óhajtok divatágakat követni. Más divatmajmának lenni, á nem... Önmagam akarok lenni, ami viszonylag sok stílusból áll.(:'D)

Csak mert ilyen fiatalon én sem tartom ezt valami fényes ötletnek. Viszont vannak ám ilyen 12-13 éves ifjak akik már ezzel páváskodnak. oO Igazából ez dühít, no de mindegy.

Szóval olyan tizenhat éves koromtól szúratnám/szúrnám először magam.(A fület ne számoljuk ide:"D.) A varratás meg még várhat magára, de ettől függetlenl imádom.;D

2011. jan. 2. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!