Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet a megfeketedett...

Hogy lehet a megfeketedett ezüst nyakláncot megtisztítani?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy gyógyfürdőben(kénes víz) és elfelejtettem levenni a láncaimat.Kb. fél óra múlva vettem észre,de addigra már mind a kettő tök fekete volt.Egyik ismerősöm azt mondta,hogy tegyem sütőporos meleg vízbe egy éjszakára.Meg is csináltam,de ugyan olyanok maradtak!
2009. jan. 27. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám régen fogkrémmel dörgölte be, hagyta állni, majd lemosta.

Azonban manapság nagyon jó fémtisztítók is vannak. Az öcsém fémpénzeket gyűjt, és fantasztikus tiszták lesznek.

Petranova

2009. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami durvább...citromsavas víz...de a fogkrém a legjobb az ezüsthöz...
2009. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most"beáztattam"fogkrémbe őket.Remélem megint a régiek lesznek!Köszi a válaszokat!
2009. jan. 27. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen van a fogkrémes megoldás is.De van pl.:az ha egy pohár vizben+sóban ásztatod.
2009. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogkrém és szódabikarbóna.
2009. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cigihamu, nekem az válik be. Fogkrémmel. De állítólag a kóla is szépen letisztítja.
2009. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna..az a tuti nagyon szépen lehozza a piszkot!
2009. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ultrahangos izébizé tesóm ha kell mindig kihozza a cégétől és azt használjuk tökjó
2009. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Apu szidollal csinálta meg a nyakláncát:)
2009. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!