Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon elrontottam? [köröm...

Nagyon elrontottam? [köröm kérdés]

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik annyira és kíváncsi vagyok a véleményeitekre, mert lemosni azért meg sajnálom.Légyszíves csak normális válaszokat a "nincs ettől nagyobb problémád" meg ehhez hasonló válaszokat hanyagold.

[link]


2011. jan. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább mosd le .. :S
2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mosd le..
2011. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsen vele semmi gond, szerintem egész jó lett.
2011. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem hagyhatod nyugodtan, nemgáz
2011. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó az. :D csak körülötte mosd le. :)
2011. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sztem jó, a mutató ujjad ha gondolod csináld újra,a többi okés.
2011. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját körmöd vagy műköröm ?

A műköröm akkor szedd le a többit , ami még fent maradt mert fura , hogy a mutató ujjadon kisebb a köröm o.O

Ha igai akkor meg reszeld hozzá a többit szerintem.

Nekem csak ezért nem tetszik , mert különben a lakk szép lenne !!! : ))

2011. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs műkörmös ismerősöd? Nekem van egy, aki olcsón dolgozik, és mindig nagyon szép körmöket csinál nekem. Bízd műkörmösre, ne pacsmagold magad, mert sok idő, idegesítő ha nem lesz szép, és nem is lesz tartós. A műköröm sokáig szép marad.
2011. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végülis úgy döntöttem meghagyom, csak a másik kezemen kijavítok 1-2-t.

Műkörmöt őszintén azért nem szeretnék mert nagyon szépen erősre megnő a körmöm(tehát nem hajlik be meg ilyenek)és félek, hogyha megreszeli a műkörmös akkor sose lesz már olyan mint volt.Arra meg szintén gondoltam már, hogy ezt megcsináltatni zselével de egyik ismerősömnek volt és 3 nap alatt betört a zselés réteg, de még gondolkozom rajta.

2011. jan. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!