Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a csaj egy ültő helyében...

Ez a csaj egy ültő helyében elköltötte a havi fizumat? Normális ez?

Figyelt kérdés
Mindig lesem a videóit,hogy milyen hülyeségeket alkot éppen,de ez már most lesokkolt.Ennyit kell beosztanom egy hónapra!
2011. jan. 11. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
?????
2011. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdés!xD
2011. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat! http://www.youtube.com/watch?v=dndfciwf5Dg aki nem ismerné én napiszaron láttam először azóta sem állt le.
2011. jan. 11. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam a videóit. Talán egy év alatt sem vásárolok ennyit. Amit igazából nem tudok felfogni, hogy mit csinál ennyi smink cuccal. Szinte minden videójában feltűnik min. 1, de inkább több új alapozó, illetve ugyanolyan színű szemfesték paletta. Én egy év alatt jó, ha 2 doboz alapozót használok el, ráadásul ezek romlandó termékek...
2011. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Klassz csaj,szívesen elfogadnám itthonra!:)

Hogy mit csinált a videóban,és miről beszélt,azt ne kérdezd,mert azt nem figyeltem.xD

2011. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hollandiában kicsit mások a fizetések, ott egy gyári munkás megengedhet maának ilyeneket. Sminkcucca meg még nincs is a túl sok kategóriában, nézzetek több youtube make up collection videót. Nem vagyok a rajongója, de ez az igazság. Egyébként meg ha nézitek a videóit, mindent olyan olcsón vesz, hogy szinte ingyen van. Sajnos itt sosem lesznek olyan akciók, mint ott, ahol Ő vásárol.
2011. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban többet keres, mivel Hollandiában él.

Neki ez az életcélja. Gondolom ennivalót mindig a leértékelt sarokból és abból is csak keveset vesz.

2011. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem védem a csajt,nekem sem szimpi DE minden joga megvan hozzá hogy arra és annyit költsön amennyi akar. Semmi közöd hozzá.
2011. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nagyon beteg... a holmik meg nagyon gagyik... ha már ennyi pénzért rendel, akkor legyen már bőr. Nem hiszem hogy sok dolga lenne otthon.
2011. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért ha megnézed a guessnél tényleg egy bőrtáska többe kerül,de attól függetlenül tényleg durva.Egy táskáért majd 30.000Ft?
2011. jan. 11. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!