Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválás-száltechni...

Szemöldök tetoválás-száltechnikával kapcsolatos. Nagyon feltűnő, milyen?

Figyelt kérdés
Tervezem a szemöldököm tetoválását szálas technikával. Azok véleményét, tanácsait, tapasztalatait várom, akiknek így van megcsinálva. Nagyon erőteljes lett? Mert én speciel nem szeretem a nagyon hangsúlyos kontúrokat, sőt a sima tetovált szemöldök sem tetszik, mert túl mű nekem, de azt halottam, hogy a szálas technika nem ilyen vad.
2011. jan. 16. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nincs, hál égnek meg vagyok elégedve a szemöldökömmel de nekem VV Szandika szemöldöke nagyon tetszik!
2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az övé sima tetovált, nem SZÁLAS tecnikával tetoválták. Nekem nem tetszik!
2011. jan. 16. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig csak neten láttam képeket, azok alapján szépen meg lehet csinálni.


Én is gondolkozom egyébként rajta, de csakis szálas technikával. (:


[link]


Kozmetikusál szeretnél ideiglenest csináltatni vagy tetoválónál véglegest?


22L

2011. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem szálasan van tetoválva :)

Eddig soha senki nem vette észre hogy tetoválva van, amég nem mondtam. (persze aki nagyon vizslatja az meglátja) A kontúrja nem lesz túl erős ha nem sötét színt választasz. Igazából túl sok különbség nincs a sima meg a szálas között, mert nem látszódik élesen, csak ha közelről megnézed. Anyukámnak sima van, nekem meg szálas. kb 1 év kopás után már látszódott szépen a szálazás benne.

remélem tudtam segíteni :)

jaa és imádom a szemöldökömet :D


20L

2011. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kozmetikusnál szeretném megcsináltatni. Igazából nekem elég szép a szemöldököm, csak már unom, hogy hetente kell festetni.


Utolsó: :) Irigyellek, hogy szép a szemöldököd! Nekem is minden álmom, hogy egyszer már elégedett legyek a szemöldököm formájával. Pénzem van rá, csak félek, hogy nagyon mű hatású lesz. Sose láttam még élőben szálas technikával megcsinált szemöldököd, ezért is a dilemma. Ha esetleg van kedved és időd, lefényképezhetnéd a szemöldököd (nem kell arcos kép, csak a szemed legyen rajta). Hálásan megköszönném! :))

2011. jan. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!