Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi eladóktól vásároltál...

Az alábbi eladóktól vásároltál már parfümöt a vaterán?

Figyelt kérdés

David345

parfumcity

Karolin198

BringBling

Magnetics09

Az utolsó előtti kivételével 500 feletti aukciószám van a a többieknél. Mivel anyagilag nem vagyok túlságosan elengedve, ezért érdeklődöm a vaterás dolgok felé. Az értékelésekbe van aki azt irta, hogy eredeti, van aki azt hogy az illat ugyanolyan, csak hamarabb elillan, és vana ki azt, hogy nemis hasonlit.

Ha valamelyikkel üzleteltél érdekelne a tapasztalatod.


2011. jan. 17. 21:42
 1/1 anonim válasza:

Eredeti márkás parfümöt szeretnél? Azt biztos nem kapsz még a Vaterán sem mondjuk 3.500.- Ft-ért. (Főleg nem 100 ml-s kiszerelésben. Okos vagy, hogy az értékelésekre figyelsz, és hidd el, ha 500 aukcióból "csak" 5-10 negatív értékelést találsz, mert nem eredeti a termék, akkor az valóban nem az! Az emberek nem szívesen ismerik be, hogy hiszékenyek voltak, inkább hallgatnak, főleg ha már átvették a terméket. Jó részüknek viszont összehasonlítási alapjuk nincs, mert ha nem találkoztak még eredeti cuccal, hogyan állapítsák meg a különbséget?


Ha igazán eredeti terméket szeretnél, nézd át a parfümös webáruházakat, hasonlítsd össze az árakat, és annál vásárolj, amelyiknél kedvezőbb az ár, és a termékért garanciát vállal. Hidd el, jobban jársz, ha eredetit veszel, azt sokáig használhatod, a bóvli viszont rövid időn belül olyan lesz,mint a kannásbor: megpimpósodik, büdös, használhatatlan lesz. Én sem vagyok egy krőzus, ha parfümre vágyom, inkább a türelmet választom, és összespórolom az árát és eredetit vásárolok, és nincs utólag a rossz szájíz,hogy balekot csináltam magamból.

2011. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!