Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alsó szempillavonalat...

Az alsó szempillavonalat kiszoktam erősen fekete szemcerúzával húzni. És néha belefolyik a szemembe. Ettől megvakulhatok? És ha igen, akkor mit találjak ki, mert nekem csak az alsószempillavonal kihúzása áll jól:S?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvakulni nem fogsz, de rettentő gusztustalan, amikor a szemzugban össze van gyűlve a festék... Olyan, mintha csipa lenne, ami ráadásul dzsuvás is :S
2011. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jujj megnyugodtam egy kicsit:)

nem, ott nem szokott összegyűlni,(egyébként én is gusztustalannak tartom)hanem akkor is úgy érzem hogy belemegy:S

2011. jan. 24. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok.

A szempillaspirál viszont (azt nem írtad, hogy használsz-e), az okozhat gyulladást, a szemceruzáról ezt még nem hallottam...

Én meg csak fölül húzom ki a szemem :D Régen körberajzoltam, nekem is belement, és az olyan kellemetlen érzés volt... Nem fájt meg semmi, csak úgy idegesített, így inkább leszoktam róla.

2011. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát szempillaspirált használok:D

nemtudom az annyira nem idegesít:D:D

nekem felül annyira nem áll jól, olyan hülyén nézek ki vele:S:S

köszi am:)

2011. jan. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!