Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jó a szemhéjtus? Én...

Miért jó a szemhéjtus? Én csak ceruzát használom, a tus elkenődik és nem is jobb mint a cerka szerintem. De akkor mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A ceruza,tömörebb anyag,a tus krémesebb folyósabb!!Csukott szemmel kellene megvárni amíg totál megszárad a tus.Akkor nem szabadna elkenődnie,mert beállnak egy helyre a részecskéi.
2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért jobb mint a cerka?
2011. jan. 24. 15:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kopik le olyan könnyen.
2011. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartósabb(lehet,hogy nem jó tust használsz) + szerintem szebb vonalat lehet vele húzni. nekem ceruzával még egyszer sem sikerült rendesen megcsinálni..
2011. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sokkal szebb csücsköt lehet rajzolni vele, mint a szemceruzával. az enyém nem kenődik el buli végére se.
2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Másra való. A szemcseruzával bizonytalan, füstös körvonalat lehet rajzolni, a tussal éleset. Ideális esetben egyiknek sem szabad elkenődni vagy lefolyni, valszeg rossz minőségű tust vettél.

Erre való a szemceruza:

[link]

Erre a tus:

[link]

2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tussal sokkal szebb és vékonyabb vonalat lehet húzni. Nekem a ceruza mindig elkenődik, és hamarabb "lekopik", mint a tus. És valahogy sokkal ügyesebb vagyok vele.
2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de en egyetertek veled kerdezo. amugy a tussal meg sem tudom csinalni.
2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én a cerkával is tudok vékony vonalat húzni (jó, nem ennyire vékonyat mint a képen). De tussal....uhh inkább hagyuk:) a fél fejem fekete lesz :) Köszönöm a válaszokat:!
2011. jan. 24. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak még nem barátkoztál össze vele. :D Sokkal kontúrosabb tényleg, meg a színe is élénkebb. És elkenődni... eddig egy szép nagy viharban volt ilyesmihez szerencsém, de akkor már a bugyimból is csavarni lehetett volna a vizet kb... O_o
2011. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!